Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Funkový mejdan Keep it funky! klepe na dveře!

Máš rád/a funky? Tak v tom případě pro tebe chystá ostravský klub Marley a street dance portal HIPHOPDANCE.CZ vymazlenou akci, na kterou se sjedou největší milovníci funky z celé republiky.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
KEEP IT FUNKY! [funk style battle & party]
sobota 19. června 2010 17:00
(konec +- neděle 20. června 2010 03:00)
Marley club
Ostrava (CZ)
KEEP IT FUNKY! Přesně tak se jmenuje ojedinělý funk style battle, na kterém se proti sobě už tuto sobotu 19. června 2010 postaví tanečníci z Česka, Slovenska i Polska v kategoriích popping, locking, break dance a dokonce i Michael Jackson style. Můžete se těšit ale i na choreografie, které jednotlivé taneční crew představí v rámci funk showcase contestu. K dnešnímu dni je na akci přihlášeno přes 30 skupin z Ostravy, Karviné, Havířova, Opavy, Rýmařova, Přerova, Olomouce, Brna, Hradce Králové, Prahy, Karlových Varů, atd. Vcelku početnou zahraniční reprezentaci na akci posílá Slovensko (Bratislava, Košice, Žilina, Sereď, Prievidza, …) i Polsko (Varšava, Cieszyn, Koszalin, Ilawa, Mielce, …).

Velký prostor ale tentokrát budou mít i ti, kteří si do battlu netroufají. KEEP IT FUNKY! totiž není jen obyčejný battle, je to také party. Takže pokud vám hudba především 70. a 80. let není cizí, přijďte se bavit a třeba si i jen tak nezávazně zatancovat. Prostor k tomu bude hned v úvodu na tzv. funk arena freestyle jamu nebo po skončení battlu na speciální party věnované Michaelu Jacksonovi.

Právě Michael Jackson, od jehož nečekané smrti zanedlouho uplyne přesně rok, se na akci také objeví, a to v podání imitátora Libora Michny. Jeho projekt Jackson Live Show můžete shlédnout na vystoupení v klubech po celé ČR, chystá se ale také prorazit v televizní soutěži Česko Slovensko má talent.

Akce KEEP IT FUNKY! slibuje jedinečnou atmosféru plnou funkových hitů. James Brown, KC & The Sunshine Band, Rick James, Kool &The Gang, Prince, Earth, Wind & Fire, Funkadelic, atd. Ti všichni vás budou bavit v sobotu 19. června 2010 v ostravském klubu Marley. Startujeme už o půl páté, ale program je naplánován až do ranních hodin. Tak si naplánujte sobotní večer v rytmu funky, těšíme se na vás 

Akci podporují Grand Wear, So Real Shop, Street Base, Urban Dance Camp & Showcase a Ondřej Kvinta.

KEEP IT FUNKY! [funk style battle & party]
19.06.2010, klub Marley Ostrava
1vs1 battly popping, locking, break dance, MJ style
funk showcase contest & Michael Jackson´s tribute party
http://funk.hiphopdance.cz
Fred
(Fred Durst)
středa 16. 6. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Funkový mejdan Keep it funky! klepe na dveře!. Vychytané.cz. [Online] 16. 6. 2010. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3342. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Funkovy-mejdan-Keep-it-funky!-klepe-na-dvere!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 11:35