Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Prasečí rošáda: Místo Laydee Jane zahraje DJ SAN!

Dva měsíce před vypuknutím letního Pig Festu jsme nuceni udělat v sobotním line-upu jednu, a doufáme, že příjemnou změnu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pig Fest Open Air
pátek 6. srpna 2010 15:00
(konec +- sobota 7. srpna 2010 03:00)
Ostrov - přírodní areál
Příchovice u Přeštic (CZ)
Místo avizované Laydee Jane se na Green Home Open Air stagei představí holandský DJ SAN, který k nám přiletí rovnou z legendárního festivalu Dance Valley!

Po neočekávaném výpadku Laydee Jane jsme každopádně nechtěli ochudit fanoušky tranceu, který bude mít letos na Pig Festu premiéru. A když premiéra, tak pořádná. Těšit se tak můžete na DJe, který pravidelně vystupuje na největší tuzemské tranceové party Transmission a dvakrát hostoval i na Sensation White. Je rezidentem holandské Trance Nation a Privilege Ibiza World Tour. Tiesto ho řadí do stejné linie jako Armina Van Buurena a John Digweed o něm prohlásil, že je to neuvěřitelný DJ se skvělými DJskými schopnostmi. The next big thing from Holland – DJ SAN!Video:

MP3:
http://www.djsan.com/4/

Web:
http://www.djsan.com/
http://www.myspace.com/djsanofficial

Aktuální seznam vystupujících:
Mario Ranieri (AT), Bad Company (UK), John B (UK),Clodagh (IR), Toky (SK), SAN (NL), MADDOCTORS (DE), Tamak Kurai Time (LIVE), Sayko, IM Cyber, Agent, Michael C, Roman RAI, Deadly Viperz,Philip TBC, D.A.T., Suki, Bifidus Aktif, Kizzah, Enhacer, Da Moon, Jamal DJs,Jay Beck, Beast 67, Edison, Filik, Doox, Killa, Doit, Crash, Hanzall, Steen, Spiriakos, Sens & Mc Shary, Hesik, Jack Rox, Home, Efendy, Golpe, Destroyer, Mind, Drex, Neuf, Grasshoper, Darkwatcher, Mafin Phoenix, JCK, Robat, E.M.P.,Fixed Gear, O.Jeybee, Saint Soby, Soundjet, Tomahawk, Diome, Sirkir, Click Joe, Lucky Luke, Adelight, Ice, Toner, Da Moon feat. Different D.I.S.C.O., Bluecat, Cuco Van Dee, Radek Havel (live sax), JayP & Alles, 2B Project, Test-R aka Code69
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 17. 6. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Prasečí rošáda: Místo Laydee Jane zahraje DJ SAN!. Vychytané.cz. [Online] 17. 6. 2010. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3340. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Praseci-rosada:-Misto-Laydee-Jane-zahraje-DJ-SAN!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 11:00