Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vychytaná hip hop party s ruskou raperkou,slovenskými rap megahvězdami

Velký freestyle rap battle a mnohem víc čeká 26.6.2010 v Uherském Hradišti.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Lady Rap tour 2010
sobota 26. června 2010 20:00
(konec +- neděle 27. června 2010 06:00)
Mír
Uherské Hradiště (CZ)
Nastartuj prázdniny s rapery DNA, BACIL (SK, Drvivá Menšina, Názov Stavby), POSSTER (SK, Naša Masa) a raperkou VILSY (RU/CZ), kromě vystoupení raperů proběhne FREESTYLE RAP BATTLE o věcné ceny, kde mimo se místních talentů utkají i finalisté BATTLE NIGHT (Malý Man- Praha, Dezert- Praha a další)

Registrovat se muže kdokoliv na dnprofil@email.cz Porotou se stává organizátor Battle Nights- Michal Kulhavý z Prahy.

O kvalitní hudbu a podklady pro battlery se postarají producenti a djs PRZEMA a Nobodylisten. Za gramofony se objeví DJ LU2, DJ NORMEN, DJ PRZEMA, DJ NOBODYLISTEN a DJ STANLEY.
Akce je rozdělená na 2 stage. Na prvním a zaroveň hlavním stagi vystoupí kapely djs a battleři, na druhém poběží video projekce.

Pro první návštěvníky jsou připraveny dárky, pro ty co vydrží až dokonce je připravený rozhoz dárků. Celou akcí vás provede známí speaker Duchyn z Hodonína. Akce startuje 20:00 v klubu Mír a končí v 6:00.


LADY RAP TOUR 2010
26.6. - UHERSKÉ HRADIŠTĚ - KLUB MÍR

LIVE:
VILSY + DJ LU2 (RU/CZ)
DNA + BACIL (SK)
NAŠA MASA (SK)

DJS:
PRZEMA - Uherské Hradiště - (párty set 2h)
LU2 - Praha - (párty set 1,5h)
NORMEN - SK - Levice - (párty set 30min.)
NOBODYLISTEN - Praha - (párty set 1,5h)
STANLEY - Uherský Brod - (párty set 2h)

FREESTYLE RAP BATTLE:
DEZERT - Praha
MALÝ MAN - Praha
CÁMA - Uherské Hradiště
JARSEY -Staré Město
VÍTEK - Luhačovice
JOHNY - Staré Město
+ další, registrace na dnprofil@email.cz, porota- Michal Kulhavý (BATTLE NIGHT).

+ DVD PROJEKCE, ROZHOZ VĚCNÝCH CEN, BREAKDANCE, STREETDANCE, ELETRICBOOGIE, STÁNEK NIGHTMARE.CZ + CDS

Speaker:
DUCHYN - Hodonín

Line Up:
20:00 - Dj Przema
22:00 - Freestyle Rap Battle feat.Nobodylisten
23:00 - Naša Masa feat. Dj Normen
00:00 - Vilsy feat. Dj Lu2
01:00 - DNA feat. Bacil
02:00 - Dj Lu2 a Nobodyliste
04:00 - Dj Stanley
06:00 - Konec


VILSY:

ViLSY je původem z Ruska, ale přes polovinu svého života prožila v Praze. Narodila se v Altajském kraji, v městě Bijsk. Do Čech se přestěhovala, když jí bylo deset. S hip hopem se tu poprvé setkala v roce 2004. Tento styl jí natolik zaujal, že se hip hopu začala sama věnovat.
Napsala prvnÌ texty a brzy natočila i první demo nahrávky. Skladby Lady Rap, Praga nebo In the club zveřejnila prostřednictvÌm portálu MySpace, kde si jí všimla nahrávací společnost EMI.
Následovala nabídka na vydání desky a podpis smlouvy.

O svém talentu hodlá ViLSY přesvědčit posluchače a příznivce rapu na svém prvním albu Lady Rap, které vyšlo v zářÌ 2009.

Obklopila se zkušenými lidmi z Čech, Slovenska i Spojených států a s jejich pomocí dokončila debutové album „Lady Rap“. Mix a master nahrávky zajistil ve studiu Jižák nepostradatelný Tomáš Etien Sochůrek, který je podepsán snad pod všemi zásadními deskami, jež na naší hip hopové scéně vznikly. Také o hudební podklady se postarali zkušení producenti. Američan K.U., který spolupracoval s NASem, producentské crew V-Style z Petrohradu. Na desce se podílel i běloruský beatmaker E$H, dále český producent T.Z., Mr. EN nebo Ondřej Žatkuliak, vítěz remixérské soutěže pro duo Orion a James Cole. Pozvání přijali slovenský rapper DNA z DrvivÈ Menšiny a ruská rapperka RENA z labelu Def Joint.

Deska Lady Rap obsahuje jak rychlé a klubové záležitosti, tak pomalejší skladby.
V tuto chvíli vznikají nové spolupráce na druhé album s lidmi jako DNA (Drvivá Menšina), La Conexion (Cuba), Čistychov nebo třeba producent Nobodylisten, Ondřej Žatkuliak a dalšÌ..


DNA:
Raper DNA aka DENA (Vandali, Drvivá Menšina, Nazov Stavby). V roce 2008 se DNA osamostatňuje a vydává debutové album-LOVE-PEŇÁZE/LÁSKA. První singl z spěvačkou ZDENKOU PREDNOU se dokonce uchytil i v rádiích mezi 50 nejhranějšímy skladby.Album vydává pod vlastním labelem V SIETI ZLA pod distribucí SONY BMG. K albumu byl natočený videoklip –ZA OPONOU. Druhým klipem je –NAŠE MESTO, který je použitý v Slovenském filmě-VELKÝ REŠPEKT a videoklip vzniká jako soundtrack k filmu. DNA v tomto roku spolu z Ministerstvom Školstva SR připravil projekt proti narustajícímu počtu sebevrážd mládeže-NAJLAHŠIE JE TO VZDAŤ.
"Love (Peňáze/Láska)" z roku 2008 se díky svému úspěchu dočkal "pokračování" v podobě LPL part 2. Ten obsahoval ty nejpovedenější tracky ať už v zremixované podobě nebo s novými featuringy, ale to byl rok 2009.

Je čas na revolúciu, s těmito slovy přichází bratislavský rapper DNA, který na podzim 2010 vydá své nové album Revolucionár. Už teď poslouchej první singl Je čas...

A co od nové desky očekávat? To, na co jsme u DNA zvyklí od časů "eNeS", "DéeM" či jeho sólové tvorby, tedy témata sociální, politická, příběhy lidí, různé životní situace atd., s tím, že se na Revolucionárovi sejde okolo 15ti nových skladeb.

Jména hostů jsou zatím neznámá, ale s jistotou se dají očekávat lidé z jeho blízkého okolí, jako tomu bylo i u předchozích projektů. Už teď je ale jisté, že nové album budou doprovázet minimálně dva videoklipy. Z toho na jednom se již pracuje (fotky z natáčení pod článkem), resp. na něm pracuje režisér Karol Vosátko a je ke skladbě "Je čas". "Jedná sa o silnú sociálnu pesničku určenú všetkým vekovým skupinám" dodává DNA.

BACIL:
Bacil, vlastním jménem Martin Ivanič debutoval v roku 1996, spolu s D.N.A. a Šegi100 zakládají skupinu Vandali, později přejmenovanou na Drvivá Menšina. V roce 1998 se spojily se skupinou Lúza (Čistychov, Slipo, Hajtkovič) a vzniká dnes už legendární projekt Názov Stavby. Spolu vydávají první neoficiální album s názvem "LúzaDrviváMenšina". V roce 2003 vychází skupině první oficiální album "Reč Naša", který změnil historii česko-slovenského hip-hopu. V roce 2005 nahrává spolu s Drvivou Menšinou první album "Menej je niekedy viac" s jedním s hitem "Čo tu máme dnes". Rok 2007 přináší druhý album DM "V centre diania". Svoji sólovou kariéru startuje v roce 2008 albumem "Poézia ulice", hraje koncerty společně s D.N.A. a v súčastnosti připravuje podklady na sólo album číslo 2, které je naplánované na rok 2010/2011. Mezitím připravil Bacil SuperBEp které mužete stahovat zde: www.bacildm.com

NAŠA MASA:
Naša masa, hip hopovová crew ze Slovenska, konkrétně z města Levice své začátky datuje kolem roku 2006. Od té doby se stihla hip hopovému publiku uvést demem "Sme v hre", toho času ještě ve složení Posster a Jackpot. Nyní už samotný Posster, jemuž kryje záda Dj Normen ti gratis nabízí jejich čerstvé "EP Prinášame hip hop". Na něm najdeš celkem 8 skladeb, z nichž jsou 2 remixy. Co se hostů týče, svým rapem přispěl Jackpot, ale i DNA a El Nino, který jednu věc dokonce produkoval. Zbytek produkcí obstaral již zmíněný Dj Normen, Bobres, Neri, Suare a Dj Jazzy, který se navíc staral o master celého EPčka. Link pro jeho stažení najdeš stejně jako skladby "Ľudské vzťahy RMX feat. DNA" a "Nemôžeš pochopiť feat. El Nino" k poslechu pod článkem. A právě posledně jmenovaná věc se dočká i svého audiovizuálního ztvárnění, podle dosavadních informací se má totiž začít natáčet zhruba za 2 týdny. Mimo to tahle dvojka pracuje i na svém regulérním debutovém albu, které by mělo, půjde-li vše jak má, být už koncem tohoto roku.

DJ LU2:
DJ LU2 vlastním jménem Luděk Hronek je jedním z předních Pražských Party Djs, jeho působení však nezahrnuje pouze matku měst Prahu, ale samozřejmě si bere na paškál taky další města po celé ČR. Za gramofonem se sním můžete setkat už pět let, během kterých se vypracoval na jednoho z nejvyhledávanějších Party Djs v ČR. Za dobu svého působení má na kontě bezmála 200 akcí v klubech po celé republice. V roce 2005 zakládá DJ seskupení Southside Rednecks ve složení Dj Flux – vítěz Dj Master 2009 & Dj Pyel -technical support. DJ LU2 byl mimo jiné také nominován na prestižní ocenění Party King 2009, díky čemuž se dostal mezi nejlepší Party DJs v České Republice. Mezi další uspěchy patří působení jako residentní DJ nejprestižnější Freestyle Battle akce v Čechách s názvem Battle Night v klubu Retro Music Hall. V klubu Lávka se s ní můžete pravidelně setkávat každý měsíc na jeho vlastní akci Excellence Night. Sobotní akce pak patří klubu Strahov 001.Od října 2009 se do klubu Cathedrale vrátili také pravidelní hip-hop, rnb parties, jejiž rezidentním DJ není nikdo jiný než dj Lu2.

Pokud si navíc naladíte rádio Hiphopstage.cz, můžete slyšet dvouhodinový pořad Excellence Show opět s DJ LU2. Pokud se alespoň částečně zajímáte o Hip-Hop, nebude pro vás záhadou že DJ LU2 jezdí koncerty společně s ruskou raperkou VILSY.


Zdroj: Robker
Fred
(Fred Durst)
neděle 13. 6. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Vychytaná hip hop party s ruskou raperkou,slovenskými rap megahvězdami. Vychytané.cz. [Online] 13. 6. 2010. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3330. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vychytana-hip-hop-party-s-ruskou-raperkou,slovenskymi-rap-megahvezdami
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 20:48