Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Parov Stelar Band se vrací do Čech

Necelých šest měsíců po fenomenálním vystoupení v pražském Paláci Akropolis se Parov Stelar vrací se svou skupinou do České republiky. Vystoupí na Praděda Festu, který se koná 27. a 28. srpna v Hustopečích u Brna.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Praděda Fest
pátek 27. srpna 2010 21:00
(konec +- sobota 28. srpna 2010 21:00)
Hustopeče u Brna
(CZ)
Parov Stelar je již několik let hvězda evropské hudební nezávislé scény. Průkopník elektronikou říznutého jazzu a swingu působí v rakouském Linzi, kde i začal svou kariéru vydáním EP KissKiss na svém vlastním labelu Etage Noir Recordings. V roce 2004 Parovovi vychází první dlouhohrající deska Rough Cuts, která mu okamžitě přináší uznání a obdiv kolegů a hudebních fanoušků. Následují další dvě vynikající desky Seven and Storm (2005) a Shine (2007). Zatím posledním kreativním počinem Parova Stelara je letošní dvojalbum Coco.

Na Praděda Festu se DJ a producent Parov představí ve své druhé poloze – jako vůdčí osobnost Parov Stelar Bandu. Toto pětičlenné hudební těleso ve složení Markus Ecklmayr (saxofon), Beate Baumgartner (zpěv), Willie Larsson jr (bicí), Michael Wittner (bassová kytara) a Parov Stelar (DJ) si vydobylo uznání po celém světě. A nutno říct, že zcela oprávněně. Na začátku dubna se o tom mohl přesvědčit zcela vyprodaný pražský Palác Akropolis. Nabízí se tak skvělá možnost pro všechny, kdo se na pražský koncert nedostali nebo pro ty, kdo stále nemají dost. Energií nasáklá show s podmanivou atmosférou bude bezpochyby jedním z vrcholů 8. ročníku Praděda Festu!

Parov Stelar Band se tak připojuje k dříve ohlášeným headlinerům - Waltari a Dubioze Kolektiv. Mezi další potvrzené stálice české hudební scény patří například Buty, Sto Zvířat nebo Visací Zámek. Těšit se také můžete na Jiřího Schmitzera, Midi Lidi, Dva, Poletíme?, Final Fiction, Sakumprásk a mnoho dalších.

Vstupenky lze zakoupit do konce června za 350CZK a to jak v kamenných obchodech (seznam na stránkách festivalu - www.pradeda.cz), tak i online na portálech TicketStream a Ticket Portal. Novinkou je sleva v online předprodejích pro držitele karet ISTC (ISIC, ALIVE, ITIC, STAFF), kteří dostanou vstupenku o 50 CZK levnější.

Zdroj: TZ Praděda Fest
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 14. 6. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Parov Stelar Band se vrací do Čech. Vychytané.cz. [Online] 14. 6. 2010. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3329. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Parov-Stelar-Band-se-vraci-do-Cech
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 23:29