Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Pleasure Island představuje hvězdy jménem Pet Duo!

Dalšími hvězdami festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové v sobotu 24. července, budou brazilští Pet Duo. Na jejich společný set se můžete těšit na Techno Masters stagi, která bude určena pro milovníky pořádného techna. Kromě Pet Dua se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Umek, Marko Nastić, Dave Clarke, Adam Beyer či Rush.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS
sobota 24. července 2010 12:00
(konec +- neděle 25. července 2010 06:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Brazilská DJská dvojka Pet Duo k nám zavítá až ze Sao Paula z Brazílie. Duo, které je známé především pro své odzbrojující techno sety, našlo svou inspiraci nejen v této oblasti taneční hudby, ale také v rocku či hip-hopu. Používáním čtyř gramofonů, dvou CD přehrávačů, dvou mixérů a efektorů si vytvořili nezaměnitelný styl, který působí i na hudební styl a tvorbu druhých. Aby jejich tvorba byla reflektována nejen vlastní produkcí, zaměřují se i na vlastní design stránek či artwork labelu.

Jejich produkce přesně ukazuje unikátní technickou zručnost jakou se Pet Duo vyznačuje. Za zmíňku stojí Palazzo Vol. 05, první techno kompilace, která kdy byla vytvořena na šest gramofonů, dále pak kompilace Hard Techno Vol. 6, toto dvou CD obsahuje i živé vystoupení z turné „X Years After“, k příležitosti oslavy prvního desetiletí společného hraní nebo také kompilace Ekspozicija 10: Deep, Hard and Dirty, na tomto dvou CD spolupracovali s techno mágem DJ Rushem, který také vystoupí na festivalu Pleasure Island.V současné době za sebou mají již nezpočet produkce na labelech jako Emetic, Cannibal Society, Kne´Deep, Djax. Protože později zjistili, jak je důležité vydávat na vlastním labelu, kde by mohli nejlépe vystihnout své pocity a oddanost k elektronické hudbě, vzniknul v roce 2008 label Cause Records, který mimo jiné podporuje i mladé talenty.
Ani v roce 2010 Pet Duo nazahálí. Tento rok se soustředí co nejvíce na svůj label, vydávání produkce a koncem tohoto roku spatří světlo světa také jejich první album.
Kromě jiného plánují také speciální projekty jako nové live turné a exkluzivní desku nahranou živě na festivalu I Love Techno. Aby posunuli hranice techna, založili také nový sub-label Cause´n´Effect, který bude zaměřen na experimentální část hard techna.

Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tyto magické producenty, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190CZK do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500CZK s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.
Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.czZdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
pondělí 7. 6. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Festival Pleasure Island představuje hvězdy jménem Pet Duo!. Vychytané.cz. [Online] 7. 6. 2010. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3305. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Pleasure-Island-predstavuje-hvezdy-jmenem-Pet-Duo!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 17:26