Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Boj o místa interpretů na festivalu Dokořán

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Festival Dokořán 2010
čtvrtek 12. srpna 2010 08:00
(konec +- neděle 15. srpna 2010 11:00)
Karviná
Karviná (CZ)
Kapely z Karvinska považují za skvělou příležitost hrát na festivalu Dokořán a patřičně o své místo budou bojovat. Ne však pěstmi nebo slovy, nýbrž žhavými strunami, decibely a zpěvem. Hudebních skupin v regionu je totiž nespočet, ale ve čtvrtek 12. 8., kdy se festival Dokořán otevírá, může vystoupit pouze šest nejlepších. Koncerty se odehrají v červenci v Karviné a rozhodovat bude mimo jiné i publikum.
„Těší nás velký zájem o hraní na Dokořánu, ovšem i festival má své limity. Chceme nabídnout návštěvníkům na festivalu to nejlepší z regionu, ale aby si i kapely zahrály víckrát,“ vysvětluje důvod filtrace Daniel Cieślar.

Kapely z karvinského okresu se mohou hlásit na e-mail booking@dokoran.info do 20. června. Iniciativa Dokořán vybere dvakrát pět nejlepších kapel z přihlášených a ty vystoupí ve dvou dnech 2. a 9. července zřejmě na karvinském Masarykově náměstí.
„O postupujících šesti rozhodne speciální porota a výsledek může výrazně ovlivnit i odezva publika, které má tuto možnost hlasování,“ dále objasňuje Daniel pravidla.Vybraní interpreti si zahrají ve čtvrtek, kdy celý festival bude patřit jen této scéně a večer bude završen vystoupením žádaných karvinských stálic Epikrux, Sakumprásk a AllSKApone’s. Program se naplno rozjede v pátek a sobotu, kdy na festival Dokořán dorazí přes 50 dalších interpretů.

Více info na www.festival.dokoran.info nebo na festival@dokoran.info

Vstupné:
200 Kč/3 dny/ předprodej
250 Kč/3 dny/ na místě
150 Kč/1 den/ na místě
10 % sleva/ na místě/ držitelé ISIC, ITIC karet

Vystupující interpreti
Kapely
MŇÁGA A ŽĎORP, SKYLINE, PIPES & PINTS, TRABAND, PUDING PANÍ ELVISOVEJ [SK], Maya Mountains [IT], HC3, VEES, Burn Out, Crashpoint, Model Bazaar, Queens of Everything, Flash the Radies, Zion Squad, Caledonia, UP!Great, Svěží zelenina, DVA, Sakumprásk, Pub Animal, Šufunky Gang, Johny Said the Number, All SKApone’s, Odnaha, Epikrux a další

Potvrzení djs:
B-COMPLEX (Hospital rec. SK), DEADLY VIPERZ (Akira & Anakin), BIFIDUS AKTIF, Computer Artist, Local Heroes, Smario, Hrr.Nec, Vje, Pier, Rippa, Spam, Imotep, Firgo, Eklektik Fluidum, Skart, Djeda, Azashaq

Divadla:
Autobuf, K.V.A.S, Divadlo Vysokozdvižného Soumara, Meet Factory (Praha), Divadlo z Hůry.

Další program:
Promítání snímků studentů filmových škol, workshopy, módní přehlídka, motoshow, fireshow, cestopisy atd.
winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 3. 6. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Boj o místa interpretů na festivalu Dokořán . Vychytané.cz. [Online] 3. 6. 2010. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3295. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Boj-o-mista-interpretu-na-festivalu-Dokoran-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.118s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 02:24