Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hudební hvězdy míří na Vysočinu!

První červnový víkend (4. - 6. 6.) se v areálu Zlaté lyže u Nového Města na Moravě odehraje mezinárodní cyklistický festival Merida Bike Vysočina. Tento třídenní festival patřící mezi nejvýznamnější cyklistické akce v České republice však láká i atraktivním programem koncertů. Na akci totiž míří vedle domácí a světové bajkerské elity i hvězdy české hudební scény.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Merida Bike Vysočina
pátek 4. června 2010 18:00
(konec +- neděle 6. června 2010 18:00)
Areál Zlatá lyže
Nové Město na Moravě (CZ)
Páteční večer bude na pódiu pod širým nebem patřit přímočarým českým kytarovým kapelám. Koncert dostanou za úkol rozjet Lety mimo, které charakterizují rychlé a chytlavé melodie. Po nich nastoupí skupina Wohnout, která se z undergroundu české hudební scény dokázala vypracovat až samotnou špičku popularity. V roce 1998 se blýskla jako předskokan legendárních The Offspring. Zajímavostí je i spolupráce s finskými Waltari hostujícími na jejich albu Polib si dědu vydaném v roce 2006. Skupina sází na pestré, tvrdé a zároveň melodické kytary, české texty a energií napumpované koncerty. „Wohnouti“ jsou u fanoušků zapsaní jako velcí vtipálci a showmani, takže páteční večer se budou návštěvníci Merida Bike Vysočina skvěle bavit.Sobotní večer na pódium pořadatelé bez okolků posílají rovnou největší hvězdu. Český rockový zpěvák, bubeník a skladatel David Koller si dlouhodobě drží pozici jedné z nejvýraznějších postav české hudební scény - se skupinou Lucie dosáhl na Zlatého slavíka i českou Grammy. Po odchodu z Lucie se podílel na řadě dalších hudebních projektů. Ať už David Koller hraje v kapele nebo sólově, stále je českou bigbítovou hvězdou. Kollera pak na pódiu vystřídá řízný rokenrol zahraný Rolling Stones revival bandem, který navazuje na legendární britskou kapelu. Sobotní koncert tak bude v dobrých rukou velmi svižné a energické muziky.

Návštěvníci Bike Vysočina však rozhodně nemusí čekat pouze na hudební zážitky. Večerní program před koncerty okoření adrenalinové exhibice - v pátek mistr světa a Evropy v cyklotrialu Michal Matys a v sobotu freestyle motokrosová legenda Petr Kuchař. Od pátku do neděle přitom bude patřit hlavnímu programu festivalu – závodům české a světové bajkerské elity. Fandit přitom mohou českým závodníkům, kteří budou chtít na domácí půdě porazit cyklistické celebrity – dvojku světového bajkingu Josého Hermidu a další elitní závodníky ze 13 zemí světa. Očekává se proto strhující tempo, špičkové výkony a atmosféra plná emocí.

Kompletní informace na http://www.bikevysocina.cz/
Detailní program na http://www.bikevysocina.cz/obsah/program

Zdroj: TZ MERIDA CZECH, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 3. 6. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Hudební hvězdy míří na Vysočinu!. Vychytané.cz. [Online] 3. 6. 2010. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3293. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hudebni-hvezdy-miri-na-Vysocinu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: úterý 26. září 2023 20:41