Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Merida Bike Vysočina - adrenalinový festival

Letní festivaly už moc nemají čím překvapit. Vždy se sice najde kapela, která ještě nehrála, ale prostě to bude „jen další“ festival. Máme pro vás ale tip na něco extra - jedinečný mix koncertů, sportovního šílenství, závodních i hudebních hvězd, exhibicí a zábavy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Merida Bike Vysočina
pátek 4. června 2010 18:00
(konec +- neděle 6. června 2010 18:00)
Areál Zlatá lyže
Nové Město na Moravě (CZ)
Na příjemný počátek května je načasován start mezinárodního cyklistického festivalu Merida Bike Vysočina, který se odehraje ve špičkovém zázemí areálu Zlaté lyže u Nového Města na Moravě. Zapomeňte na nudu závodů okresního formátu, jedná se o nejvýznamnější akci v České republice. Na Vysočinu se sjede česká i světová elita. Fandit tak můžete českým závodníkům, kteří budou chtít skalpovat dvojku světového bajkingu Josého Hermidu a další elitní závodníky ze 13 zemí světa. Závody startující od pátku do neděle jsou generálkou na nejvyšší metu - seriál světového poháru MTB, který by se měl jet na Vysočině v roce 2011. Čekejte strhující tempo, atmosféru plnou emocí, napětí do posledního okamžiku.Bike Vysočina ale nejsou jen závody. Po celý víkend poběží doprovodný program, který vás nenechá vydechnout. Začíná to testováním špičkových kol s nejlepším zázemím, jaké kdy bylo u nás připraveno. Následují adrenalinové exhibice mistra světa a Evropy v trialu Michala Matyse a motokrosové legendy Petra Kuchaře. Poté naváže večerní program, který roztančí celý areál - Lety mimo, Wohnout, David Koller a Rolling Stones revival.

Akce odstartuje v pátek 4. června, závody, program a zábava pojedou až do neděle 6. června. Připravena proto bude pro každého možnost jednoduchého ubytování v kempu. Samozřejmostí je kompletní možnost stravování a další zázemí.

Merida Bike Vysočina je jen jedna. Zkontroluj program (http://www.bikevysocina.cz/), zaznač v kalendáři a nenech si ujít zážitek jedinečného mixu koncertů, sportovního šílenství, hvězd, exhibicí a zábavy.

Zdroj: TZ MERIDA CZECH, s.r.o.


Lakina
(Lada Váňová)
středa 2. 6. 2010 17:00
Váňová, Lada. 2010. Merida Bike Vysočina - adrenalinový festival. Vychytané.cz. [Online] 2. 6. 2010. [Citace: 29. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3292. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Merida-Bike-Vysocina---adrenalinovy-festival
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.48.243
Serverový čas: středa 29. listopadu 2023 09:48