Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Víte kdo hraje na Free Fly?

Jak už jsme dříve psali line-up na Free Fly je opravdu nabitý djskými pojmy! Ale co si takhle kluky trochu blíže představit?! Komu nic neříkají jména Jerry, Tommy Rogers, Marcus Cooper, Kossi, tak neví o co přichází..
Přidat na Facebook
Beze sporu největší hvězdou vánočního mejdanu v červeném je Jerry, kontroverzní postava české taneční scény jak se svým stylem hraní, tak i chováním! Ale rozhodněFh je jisté, že své fandy umí zaujmout a dostat do varu! Najdete ho pravidelně na mnoha akcích v ČR i SR a jeho domovem je samozřejmě brněnská Apokalypsa!
To zase všemi oblíbený "sladký kluk" Tommy Rogers si získává srdce dívek i hochů svým vokál housíkem, kterým by snad roztančil i mrtvou a vyuzenou makrelu! Tomyho najdete nejčastěji v pražském klubu Duplex, ale čas od času brázdí po městech českých i slovenských!

A třetím v pořadí je DJ zvaný Marcus Cooper. Tomu se tento rok pěkně vydařil a pořádně rozhýbal tanečníky se svým electro-progresivním stylem. Jeho party night Perfect Balance nalezte mimo jiné také v programu klubu Duplex. Ale nejpravidelněji ho najdete na vlnách rádia Zlín při jeho pořadu "Style Clubbing" a nebo při cestování po vlastech českých i slovenských!

Samozřejmě že na závěr nemůžeme opomenout zlínskou klubovou stálici - Kossiho. Tohoto Dj není ani potřeba představovat! "Dobrý večer, vítejte v první osmině dnešního večera!"Více informací na oficiálním webu zde


majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 21. 12. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. Víte kdo hraje na Free Fly?. Vychytané.cz. [Online] 21. 12. 2006. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=327. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vite-kdo-hraje-na-Free-Fly?
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 15:06