Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

385 korun za vstupenku na Open Air Festival? Už jen do konce května

Ještě šest dní zbývá na koupi vstupenky na Open Air Festival za exkluzivní cenu 385 korun
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 12. srpna 2010 08:00
(konec +- neděle 15. srpna 2010 08:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Panenský Týnec / Praha – Ještě šest dní zbývá na koupi vstupenky na Open Air Festival za exkluzivní cenu 385 korun – při využití akce 1 plus 1 vstupenka zdarma pro zákazníky O2, kteří jsou členy věrnostního programu O2 Extra. Od 1. 6. už bude lístek v rámci akce 1 plus 1 vstupenka zdarma za 440 korun. Ačkoliv cena ještě stále zůstává beze změny, jako takřka každé úterý přibyli noví účinkující. Festival zahájí nadějní „britpopoví“ Charlie Straight, kteří na sebe strhávají stále větší pozornost. Naposledy díky třem získaným oceněním Anděl naráz, čímž se stali nejzářivějšími hvězdami letošního předávání těchto prestižních cen. Na Charlie Straight naváží již ostřílené punkerské stálice ze Slaného – Totální nasazení. Open Air Festival tak podpoří i hudebníky z regionu, kde je „doma“. Další posilou kytarové části festivalu jsou O5 a Radeček a Rybičky 48.

Open Air Festival nemá v plánu ždímat vaše prasátko
Přestože nabídka 1 plus 1 vstupenka zdarma platí výhradně pro členy O2 Extra, i ostatní fanoušci festovalu si mohou vybrat svou slevu. Majitelé studentských karet ISIC – ALIVE – ITIC ušetří 150 korun z aktuální ceny vstupenky. Festivaloví junioři (ve věku 13 - 18 let), stejně jako důchodci, mají slevu 18 % z ceny vstupného. Nejvýhodněji se ovšem na festival dostanou děti do 12 let, které v doprovodu dospělého mají tři dny plné zábavy za příjemných 0 korun. Pokud si budoucí návštěvníci nevyberou ani z těchto slev, pak je možná osloví nabídka pro gurmány. „Pokud si zakoupíte lístek v pražské restauraci Starý pán, můžete si dát jedno jídlo z festivalového menu zdarma,“ podotkla manažerka festivalu Marie Marková. „Takový steak z krkovičky nebo sépiové špagety s krevetami už dovedou solidně zpříjemnit nákup festivalové vstupenky,“ dodala s úsměvem.

Dobrou zprávou je, že i na zájemce o VIP lístky se vztahuje možnost zakoupení 1 plus 1 vstupenky v předprodeji zdarma pro členy O2 Extra. Za dva VIP lístky tak budoucí návštěvníci zaplatí 1666 korun, v přepočtu tak jeden vyjde na 833 korun. Druhou variantou je koupit VIP vstupenku se slevou ISIC – ALIVE – ITIC, majitelé těchto studentských karet ušetří na vstupence 150 korun.

Pro svůj lístek na Open Air Festival si můžete zajít do bohaté předprodejní sítě, která nově dosáhla i do mariánskolázeňského Clubu Na Rampě. Více informací o předprodejních místech najdete na internetových stránkách www.openairfestival.cz

Charlie Straight, Totální nasazení, O5 a Radeček, Rybičky 48 – kytary na line-upu
Čerstvé posily čtvrtečního programu dorazily. V rámci prvního dne festivalu (12. 8.), který je pro všechny zdarma, vystoupí Charlie Straight, Totální nasazení, O5 a Radeček a Rybičky 48. První jmenovaní jsou čerstvými majiteli sošek Anděl v kategorii album roku, videoklip roku a objev roku. Ale ani po takové porci ocenění si mladíci z Charlie Straight nevydechli. 1. června křtí nový klip Upside Down. Zatímco Charlie Straight jsou na domácí scéně ještě takřka nerozkoukaní a neokoukaní, po jejich koncertě se na pódiu objeví stálice punkmetalové scény – Totální nasazení, jejíž vznik se datuje už do roku 1990. Také O5 a Radeček jsou již známým jménem, členové kapely začali zkoušet pospolu už v roce 1992, ačkoliv ke svému současnému názvu se propracovali až o šest let později. O5 a Radeček budou na Open Air Festivalu představovat svou čerstvou pop-rockovou desku „Máš mě na svědomí“. Čtvrtou posilou domácích kytarovek jsou Rybičky 48, které proplouvají mezi popem a punkem a jejich poslední deska Viva La Revolution (2009) bodovala například v televizní hitparádě Medúza, kde s písničkou Zamilovaný / nešťastná získali třikrát za sebou první příčku.

Open TV se podívala pod víčko Vypsané fiXy
Festivalový štáb Open TV vyrazil na již tradiční festivalu na Džbáně, kde se mimo jiné objevily kapely Vypsaná fiXa a Totální nasazení. Obě zahrají i na Open Air Festivalu v Panenském Týnci. „Podařilo se nám natočit kus koncertu Vypsané fiXy a musím předem říci, že kluci to na festivalech s publikem vážně umí. Řekl bych, že jejich fixa rozhodně vypsaná není,“ žertoval Dalibor Frankovitz z Open TV. Premiéru reportáže z festivalu na Džbáně uvidíte už tento čtvrtek na webových stránkách www.openairfestival.cz a www.youtube.com/openairfestival. To ovšem není vše, co Open TV chystá pro tento týden. Štáb festivalové televize uvidíte také na sobotní akci Sensation White v pražské o2 areně, kde také najdete festivalový Hi5 team. V rámci této akce se tak budete moci osobně podzravit s Open Air Festivalem a všichni, kdo znají festivalový pozdrav, takzvaný Hi5, získají termotašku na pití zdarma.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 28. 5. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. 385 korun za vstupenku na Open Air Festival? Už jen do konce května. Vychytané.cz. [Online] 28. 5. 2010. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3264. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/385-korun-za-vstupenku-na-Open-Air-Festival?-Uz-jen-do-konce-kvetna
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 12:09