Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Line-up Open Air Festivalu stále roste

Další trojlístek kapel zvětšil porci zábavy na Open Air Festivalu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 12. srpna 2010 08:00
(konec +- neděle 15. srpna 2010 08:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Dobrým zvykem je uvádět před vystoupením v Panenském Týnci nové album, aby si fanoušci vychutnali svěží a neoposlouchané skladby. A zdá se, že tohoto receptu se nedrží jen hlavní hvězdy festivalu jako Faithless, Röyksopp a Kasabian. V Panenském Týnci svou desku „My Place“ představí také Navigators, rostoucí hvězda českého hudebního nebe. Do party kapel s novým albem se přihlásí i Ready Kirken. The Tap Tap sice novou desku nevydávají, nicméně vystoupení studentů Jedličkova ústavu nepostrádá originalitu a pozitivní náboj i bez nového studiového materiálu. Ačkoliv line-up Open Air Festivalu opět o něco povyrostl, cena vstupenky v předprodeji zůstává ještě do konce května stejná. Při využití výhodné akce od O2 Extra získají budoucí návštěvníci za jednu zakoupenou vstupenku další zdarma. Lístek tak v přepočtu vyjde na 385 korun včetně poplatků.

Navigators zvou na „jejich místo“, to je plné soulu, funku, hiphopu i r’n’b
Už když se v roce 2005 dostali Navigators až do semifinále Coca Cola Popstar, bylo všem porotcům i posluchačům jasné, že o tomhle jméně ještě uslyší. A taky že ano. Album Sky Travellin vyšvihlo Navigators mezi špičku české r’n’b a soulové hudby. Šmrnc jazzu, hiphopu a popu propůjčil spolu s dvěma desítkami muzikantů ve studiu desce Sky Travellin‘ dosud neslýchaný zvuk na české poměry. Za zvukem stálo newyorské studio Sterling Sound. Navigators po vydání desky odjeli velké koncertní turné se 40 zastávkami, aby se opět zastavili ve studiu. A právě tam vznikla deska „My Place“, která oproti debutovému albu přidává na pestrosti. K hitovkám jako „Rely On“ a „Do Something“ natočila kapela velice povedené videoklipy.


S novou deskou míří na Open Air Festival také Ready Kirken. Tato kapela zažila vrchol své slávy v dobách, kdy v jejím čele stál Michal Hrůza, ovšem s novým albem by se mohla situace proměnit. Skladby totiž Ready Kirken poctivě připravují už několik let – zatím poslední deska Svět vyšla v roce 2007.

The Tap Tap příliš nová alba a hudební business neřeší. Tento unikátní rytmický soubor Jedličkova ústavu a škol už léta pravidelně vystupuje na mnoha akcích, aniž by potřeboval vyložené rádiové “hitovky”. The Tap Tap totiž přináší do hudby něco jiného – jeho členové jsou jak profesionální hudebníci, tak muzikanti s různým druhem tělesného postižení. “Jsme rádi, že na Open Air Festivalu můžeme dokázat, že handicap nic neznamená,” řekl promotér festivalu Michal Lukeš. “Vždyť v The Tap Tap spolu hrají jak profíci, kteří měli to štěstí a narodili se zcela zdraví, tak i handicapovaní muzikanti. Přitom jim to společně ladí parádně,” dodal Michal. A protože se přidáním dalších třech kapel line-up už rozsrostl na velký seznam jmen, na internetových stránkách http://www.openairfestival.cz ho pořadatelé budou od středy členit podle jednotlivých dnů.
Dmb
(Lukáš Kaboň)
úterý 25. 5. 2010 08:00
Kaboň, Lukáš. 2010. Line-up Open Air Festivalu stále roste . Vychytané.cz. [Online] 25. 5. 2010. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3253. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Line-up-Open-Air-Festivalu-stale-roste-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 09:28