Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Blood Red Shoes v rámci svého podzimního turné zahrají v Praze

Anglická dvojice Blood Red Shoes se skládá z Laury-Mary Carter, která buší do kytary, a Stevena Ansella, který mlátí do bubnů. Laura a Steve se potkali před šesti lety v Brightonu poté, co se jejich předchozí kapely Lady Muck a Cat on Form rozpadly. Tehdy se nijak zvlášť dobře neznali, ale od té doby, co spolu skládají hudbu, si podle svých slov začali velmi dobře rozumět. Před publikem hráli už několik dní po první společné zkoušce.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Koncert Blood Red Shoes
pátek 19. listopadu 2010 21:00
(konec +- sobota 20. listopadu 2010 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
„Vždycky jsme mezi námi cítili plno energie, i když nikdy dopředu nevíme, kam nás posune,“ říká kapela. Na počátku svého hraní vydali Blood Red Shoes několik sedmipalcových vinylů na maličkých nezávislých značkách jako Jonson Family nebo Try Harder. Tehdy ještě hudbu nahrávali přímo ve zkušebně na šestnáctistopý magnetofon a Laura k nim vybírala nebo navrhovala obaly. I dnes si však drží maximální kontrolu nad tím, co vydávají, jak to nahrávají a prezentují světu.

První album Blood Red Shoes nazvané „Box of Secrets“ vyšlo roku 2008 na labelu V2. Na produkci se podílel ještě Mike Crossey a je na něm zachycena většina písniček, které Laura a Steven tou dobou hráli na koncertech. Kolem jeho vydání kapela jezdila po celém světě, projela část USA, Japonsko i plno evropských zemí. Čechám se Blood Red Shoes doposud vyhýbali, velký úspěch však sklidili roku 2008 na slovenském festivalu Pohoda.Letos Laura a Steven vydávají opět za pomoci Mika Crosseyho své druhé album Fire Like This, které se již dočkalo pochvalných recenzí v magazínu NME či na serveru Drowned in Sound. Dnes už mají za sebou bezmála pět set odehraných koncertů od soukromých bytových pařeb po předskakování Rage Against the Machine před zraky třiceti tisíc okouzlených Pařížanů. Blood Red Shoes se nezaleknou žádného publika, a aby nám ukázali, že ani proti ČR nejsou zaujatí, zahrnuli Prahu do svého koncertního kalendáře na podporu nového alba. Poprvé u nás zahrají Blood Red Shoes 19. listopadu v Lucerna Music Baru.

Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal zakoupíte od 21.5. za 350 CZK + poplatky, na místě pak za 450 CZK.

Více info na: www.bloodredshoes.co.uk, www.myspace.com/bloodredshoes, www.musicbar.cz, www.dsmacku.com, www.myspace.com/dsmackupromotion

Zdroj: TZ D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 24. 5. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Blood Red Shoes v rámci svého podzimního turné zahrají v Praze. Vychytané.cz. [Online] 24. 5. 2010. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3247. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Blood-Red-Shoes-v-ramci-sveho-podzimniho-turne-zahraji-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 03:57