Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Radegast Beskydský šerpa - závod pro pravé chlapy!

Dosud to byla výsada pouze silných mužů v Nepálu či v Tatrách, ale už i v Čechách si mohou odvážlivci zahrát na šerpu! V rámci SMS Adrenalin Cupu 2010 se totiž uskuteční 2. ročník závodu pro pravé chlapy – Radegast Beskydský šerpa. Originální štafetový závod čtyřčlenných týmů, které musejí na vrchol Lysé hory vynést plný padesátilitrový sud piva, odstartuje hned po startu běžců největšího českého extrémního závodu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Adrenalin Cup 2010
sobota 26. června 2010 08:00
(konec +- neděle 27. června 2010 08:00)
Ostravice
Ostravice (CZ)
Cestou na vrchol Lysé Hory čeká drsňáky devítikilometrové stoupání s převýšením 950 m, to všechno s 65 kilogramovou zátěží na zádech umístěnou ve speciální krosně. Týmy, které se nahoru dostanou v limitu čtyř hodin, pak sud piva Radegast můžou vypít třeba na zdraví těch, kteří byli o něco pomalejší.

Tři nejrychlejší týmy si kromě sudu odnesou i další ceny od partnera akce. Absolutní vítěz pak získá 200 litrů piva Radegast a křišťálovou trofej Radegast beskydský šerpa z dílny skláře Aleše Zvěřiny. Letošní ročník závodu Radegast Beskydský šerpa odstartuje patron akce a první český přemožitel Mt. Everestu - Leopold Sulovský.

Pro ty, kteří zatím sbírají síly nebo odvahu k tomu, aby se do závodu přihlásili, máme skvělou zprávu. Kromě Radegast Beskydského šerpy proběhnou během července ještě dva podobné podniky – Radegast Olomoucký a Radegast Zlínský šerpa. Závodníci prověří své síly, vůli a soudržnost na zhruba 2 a půl kilometrových trasách. Pro ty, kteří si odnesou zkušenosti z Beskydského šerpy, to bude příjemná procházka. Závodníci, kteří budou šlapat do kopce se sudem piva na zádech poprvé, to bude pořádná prověrka.

Starty jednotlivých závodů:
- Radegast Beskydský šerpa: sobota 26. června v 10.30 – fotbalové hřiště Ostravice
- Radegast Olomoucký šerpa: sobota 17. července – Svatý Kopeček (čas upřesníme)
- Radegast Zlínský šerpa: sobota 31. července - Hrad Lukov (čas upřesníme)

Závodníci se mohou přihlásit na internetových stránkách www.radegast.cz Nové informace mohou sledovat i na stránkách www.adrenalincup.com v sekci Beskydský šerpa.

Zdroj: TZ Seven Days Agency
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 24. 5. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Radegast Beskydský šerpa - závod pro pravé chlapy!. Vychytané.cz. [Online] 24. 5. 2010. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3246. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Radegast-Beskydsky-serpa---zavod-pro-prave-chlapy!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 02:57