Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Colours of Ostrava 2010

Festival Colours of Ostrava, České dráhy a předprodejní síť Ticketpro připravily společnou akci pro návštěvníky tohoto letního festivalu
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Colours Of Ostrava 2010
čtvrtek 15. července 2010 08:00
(konec +- pondělí 19. července 2010 12:00)
Slezskoostravský hrad
Ostrava (CZ)
Festival Colours of Ostrava, České dráhy a předprodejní síť Ticketpro připravily společnou akci pro návštěvníky tohoto letního festivalu, kteří se chtějí do Ostravy dostat výhodněji (a také ekologičtěji):
Se čtyřdenní vstupenkou na Colours of Ostrava máte nárok na zakoupení dvou poukázek na jízdenku ČD Net, každá v ceně 250 Kč místo běžných 600 Kč. ČD Net je síťová jízdenka, která vám od 0 do 24 hodin daného dne umožní cestovat kdekoliv vlakem po České republice. Což znamená, že pokud si pořídíte dvě tyto poukázky s jednou vstupenkou na Colours, cesta s Českými drahami do Ostravy odkudkoliv v ČR vás vyjde na 250 Kč (a totéž pro cestu zpět). Tj. tato poukázka se vyplatí pro návštěvníky Colours of Ostrava z větších vzdáleností (doporučujeme ověřit cenu jízdenky od vás do Ostravy).
Při cestě na Colours of Ostrava vám pak poukázku na pokladně nebo průvodčí v prvním vlaku vymění za jízdenku ČD Net platnou na den, kdy cestujete. Před nastoupením cesty není tedy nutné chodit do pokladny na nádraží, pouze v případě dokoupení rezervace do vlaku SC Pendolino.
Jak na to?
• na každou vstupenku na Colours of Ostrava je možné získat dvě poukázky na jízdenku ČD Net – na cestu tam a zpět
• pokud již vstupenku na Colours máte, jsou dvě možnosti:
1. napište svůj požadavek na mail ticketpro@ticketpro.cz spolu s 16ti místným číslem vstupenky, Ticketpro vám zašle platební údaje a po zaplacení zašle poukázky poštou (zde se připočítává 60 Kč za cenné psaní). Požadavky přijímá Ticketpro max. 14 dnů před Colours of Ostrava.
2. nebo osobně přijďte s vaší vstupenkou na Colours do Prague Tourist Center (adresa viz níže) a poukázky si za uvedenou cenu 250 Kč koupíte. Zde je možné poukázku koupit až do zahájení Colours of Ostrava.
• pokud ještě vstupenku na Colours of Ostrava nemáte, je možné poukázku koupit osobně spolu se vstupenkou v Prague Tourist Center v Praze (adresa viz níže) nebo on-line na níže uvedeném odkazu Ticketpro.

Více informací a on-line nákup poukázky ČD Net:
http://www.ticketpro.cz/jnp/festivaly/vicezanrove/299026-colours-of-ostrava-2010.html

Prague Tourist Center (PTC)
Rytířská 404/12, Praha 1, 110 00
(roh Rytířské a ulice Na Můstku)

Otevřeno:
Po - Pá: 9:00 - 19:00
So- Ne: 12:00 - 19:00

Více informací: www.colours.cz, čtyřdenní vstupenky v prodeji v síti Ticketpro, v e-shopu na www.colours.cz a v kamenné prodejně Oriental v Ostravě.

Potvrzené zahraniční kapely na Colours of Ostrava: Iggy & The Stooges, The Cranberries, Regina Spektor, Afro Celt Sound System, Jaga Jazzist, Erik Truffaz & Sly Johnson feat. Philippe Garcia, Brendan Perry, Open Hands, Acoustic Ladyland, Porcupine Tree, Alamaailman Vasarat, The Proclaimers, Sophie Hunger, Mookomba, Dulsori, Oy Division, A Hawk And a Hacksaw, El Gran Silencio, Peyoti for President, Valravn, Huong Thanh, Nive Nielsen, The Gypsy Queens and Kings, Zion Train, Dubmarine...
Z tuzemské scény jsou v tuto chvíli potvrzeni: Blue Effect, Circus Ponorka, Čechomor, Duende, Gang Ala Basta, Goodfellas, Charlie Straight, Ida Kelarová, Lenka Filipová, Marek Ztracený, Marta Kubišová, Midi Lidi, MIG21, Please the Trees, Post-It, Skyline, Sunflower Caravan, Štěpán Rak, The Cornflakes, Tomáš Klus, United Flavour, Visací zámek, Wohnout, W.W.W. či Zrní.
Colours of Ostrava nabídnou návštěvníkům celkově na dvanácti venkovních i vnitřních scénách přes 100 zahraničních a domácích kapel, DJs, divadel, dále pak filmy ve spolupráci Letní filmovou školou, diskuse ve spolupráci s týdeníkem Reflex, workshopy i dětský svět.

Generálním partnerem festivalu je již poosmé Česká spořitelna. Festival dále probíhá pod záštitou primátora statutárního města Ostrava Petra Kajnara, za podpory statutárního města Ostrava. Hlavní partneři: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, ArcelorMittal Ostrava, Skupina ČEZ a OKD. Generální mediální partneři: Hitrádio Orion, Deník a Prima COOL.
Jouseph
(Josef Kaňa)
sobota 22. 5. 2010 08:00
Kaňa, Josef . 2010. Colours of Ostrava 2010. Vychytané.cz. [Online] 22. 5. 2010. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3241. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Colours-of-Ostrava-2010
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 06:41