Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Pleasure Island představuje hvězdy jménem Filo & Peri!

Dalšími hvězdami festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude tranceové Djské duo Filo & Peri.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS
sobota 24. července 2010 12:00
(konec +- neděle 25. července 2010 06:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Na jejich společný set se můžete těšit na Pure Trance stagi, která bude určena pro milovníky tranceové hudby. Kromě Filo & Peri se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani či Gareth Emery, kteří patří mezi to nejlepší na trancovém hudebním poli, které je v České republice velmi oblíbené.
Hudební styl amerického dua Filo & Peri je rozvinut do několika hudební žánrů, přes driving techno a tvrdý progressive, až k euforickému trancu. Když jsou Filo & Peri za DJským pultem, není jediného člověka, který by seděl. Tento fakt může dosvědčit i světový DJ Armin van Buuren, který jakmile dostal do svých rukou jejich první deku „Elevation“, hrál ji několik týdnů na své radiové show A State Of Trance.Vlastními jmény Domenick Filopei a Bo Pericic jsou kamarádi již od dětství a velcí milovníci hudby. Domenick, který byl v dětství velkým fanouškem rockové hudby 80. let, ve které figurovaly kapely jako Poison, Guns N´Roses či Motley Crue se přes tento heavy metalový styl přetransformoval až k elektronické taneční hudbě jako Kraftwerk, Underworld či Orbital. V produkčním týmu Filo & Peri jsou ale tyto rozdílné hudební styly v rovnováze a tvoří tak unikátní zvuk, specifický sám o sobě.
Charizmatiční tranceový producenti z New Yorku za sebou mají již slušnou produkci, která odstartovala podepsáním smlouvy s labelem A State Of Trance, kde také vydali první větší hity „1999“ a „Spectrum“. Dalším důležitým bodem byla skladba „Closer“, „Now“, první upliftingová vokálovka se zpěvačkou Fisher. Konečný průlom nastal v roce 2007 se singlem Anthem, na který si přizvali kamaráda ze školy Erica Lumiera. Song se hrál na těch největších parties po celém světě, obletěl radiové hitparády a byl zremixován dalšími velikány taneční hudby.
Debutové album „Nightplay“, které vyšlo na labelu Vandit pokračuje s velkým úspěchem , převážně díky skladbám „Soul and the Sun“, „Of The Hook“ či „Ordinary Moment“, skladba, kterou také velmi podpořil Paul van Dyk. Ke spolupráci na tomto albu si opět přizvali vynikajícího zpěváka a kamaráda z dětství Erica Lumiera, který jim propůjčil svůj jedinečný hlas.
Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tyto magické producenty, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1090CZK do konce května v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500CZK s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.
Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz

VIDEO:Zdroj: United Music


Mirci
(Miroslav Slovák)
neděle 23. 5. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Festival Pleasure Island představuje hvězdy jménem Filo & Peri!. Vychytané.cz. [Online] 23. 5. 2010. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3240. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Pleasure-Island-predstavuje-hvezdy-jmenem-Filo-&-Peri!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 16:09