Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nový web Sensation - Wicked Wonderland!!!

Sensation – Wicked Wonderland se již nezadržitelně blíží. Bílý fenomén, který již třikrát beznadějně vyprodal pražskou O2 arenu, nabízí posledních několik stovek vstupenek na tuto jedinečnou událost. Pro fanoušky je také čerstvě spuštěna nová webová prezentace..
Přidat na Facebook
Na adrese www.sensation.com/events/czech2010 můžete omrknout zbrusu novou prezentaci na tuto velkolepou show. Tato stránka vás bezesporu navnadí a pootevře dveře do světa Wicked Wonderland. Najdete zde profily vystupujících DJs a další praktické informace, ale můžete zde také shlédnout unikátní video trailer z Amsterdamu či dokument o tom, jak vzniklo jedinečné téma Wicked Wonderland a celá Sensation jako taková, včetně záběrů ze Sensation po celém světě, rozhovory s DJs a další lahůdky pro všechny fanoušky Sensation.
Letošní show Wicked Wonderland vás vezme na smyslnou cestu k místu plnému tajemství a překvapení, která se ukrývají za bílými dveřmi. SENSATION tedy opět nabídne dech beroucí scénu s dekoracemi, dokonalou audiovizuální show s nejnovějšími efekty, fantastické performance, a ty nejlepší hudební zážitky, o které se postará pětice světových DJských hvězd jako Martin Solveig, Marco V, Erick E, Jerome Isma-Ae, Michael Burian a Mr. White. Poslední vstupenky jsou v prodeji v síti Sazka Ticket.
Více informací o Sensation najdete na www.sensation.com či www.unitedmusic.czZdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
neděle 23. 5. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Nový web Sensation - Wicked Wonderland!!!. Vychytané.cz. [Online] 23. 5. 2010. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3239. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novy-web-Sensation---Wicked-Wonderland!!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 18:22