Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SENSATION – WICKED WONDERLAND pres. MARTIN SOLVEIG

Bílý fenomén Sensation, který se vrací do již téměř vyprodané pražské O2 areny, bude kromě fantastických dekorací a dech beroucí scény v tématu Wicked Wonderland hostit i pětici světových DJský hvězd. Mezi ně patří i francouzská DJská superstar Martin Solveig, DJ a producent, který je v současné době jedním z nejuznávanějších houseových ikon jak na poli domácí scény v rodné Francii, tak po celém světě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sensation Wicked Wonderland
sobota 29. května 2010 21:00
(konec +- neděle 30. května 2010 06:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Francouzský DJ Martin Solveig se narodil přímo v jednom z nejromantičtějších měst na světě, Paříži, která je zároveň městem módy, kultury a historie. Dokládá to i fakt, že se v ní stále rodí ti nejžádanější umělci nejen co se módy týče, ale i taneční hudby. Martin Solveig stejně jako jeho kolega David Guetta, se kterým pravidelně vystupuje a produkuje patří k tomu nejlepšímu, co aktuálně prezentuje Francii na poli houseové hudby. Není tedy náhodou, že v roce 2009 získal Martin Solveig ocenění francouzského ministra kultury za významný přínos umění a jeho propagaci ve Francii.K hudbě byl veden již od útlého věku a již od svých třinácti let byl uchvácen zvukem elektronické hudby. V tomto věku si také pořídil své první přehrávače. V osmnácti letech se mu dostalo možnosti mít vlastní rezidentní noc v klubu Le Palace, kde měl možnost si zahrát po boku jmen jako Todd Terry, Roger Sanchez či Bob Sinclar. Chtěl se však odlišovat, tak začal remixovat staré tracky a pohrávat si s perkusemi, aby skladby mohl obohatit i o něco jiného. První úspěšná skladba, ve které se inspiroval hlasem svého učitele angličtiny prodala 10 000 kopií a odstartovala tak jeho kariéru. Bob Sinclar hned požádal Martina, aby se připojil k jeho projektu Africanism, který se zanedlouho dostal na světový trh.V roce 2002 vydal vlastní album pod vydavatelstvím Universal Music s názvem Sur La Terre, které obsahuje hity jako Heart of Africa či Ebony. S dalším mega úspěchem se setkalo také druhé album Suite, energetická funková skladba Madan doslova obletěla celý svět a prodala více než 100 000 kopií, další skladba ze stejného alba s názvem Rocking Music, tak zařadila Martina Solveiga mezi energické funkové producenty, kteří rádi experimentují s vokály. Následně přišel masivní úspěch ve Velké Británii a hostování na slavném radiu BBC 1. Dalším albem, které vyšlo v roce 2005 bylo album Hedonist, skladby jako Everybody, Jelousy, Something Better či Rejection se držely na předních příčkách hitparád po celém světě včetně světových hudebních televizních stanicí. Zatím poslední album C´est La Vie bylo inspirováno americkou rockovou kapelou The Strokes, za zmínění stojí skladby jako I Want You či One 2.3 Four. Toto albm vyšlo také na obálce časopisu DJ Mag v Británii a časopisu Deejay ve Španělsku jako poděkování fanouškům. Posledním masivním hitem, který zremixovalo dalších několik světových DJs jako Laidback Luke, Bart B More či Pete Tong je skladba Boys and Girls.
Vy budete mít možnost slyšet tohoto textaře, skladatele, DJe, producenta i zpěváka v jedné osobě na noci Sensation – Wicked Wonderland. Tato francouzská megastar vystoupí po boku dalších světových Djs jakými jsou Marco V, Jerome Isma-Ae, Erick E či Mr. White. To vše bude umocněno neopakovatelnou atmosférou, kterou vytvoří mnohatisícové publikum oblečené v bílém.
Základní vstupenky na plochu jsou tradičně již téměř vyprodány, a aktuálně jich zbývá posledních několik stovek kusů. Tyto vstupenky jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket. V prodeji jsou dále poslední vstupenky kategorie Golden VIP do klubového patra. Ty zakoupíte na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu klimesova@best.sazka.cz
Více informací se můžete dočíst na www.sensation.com nebo www.unitedmusic.cz

Video:


Zdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
sobota 22. 5. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. SENSATION – WICKED WONDERLAND pres. MARTIN SOLVEIG. Vychytané.cz. [Online] 22. 5. 2010. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3238. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SENSATION-–-WICKED-WONDERLAND-pres.-MARTIN-SOLVEIG
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 04:14