Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Řekněte čeho se bojíte a my vám řekneme, jací jste..

Občas se u nás v redakci ukáže pár zajímavých věcí, které přijdou mejlíkem.. Stejně mám ale pocit, že to na mě nějak nefunguje :) nějak se nebojím ničeho z vyjmenovaného.. asi jsem Chuck Norris :)
Přidat na Facebook
Výšek:
V podstatě nemáte strach z výšek, ale bojíte se prázdnoty. Jste velmi přecitlivělí, všechno vás příliš znepokojuje, na řadu věcí reagujete nepřiměřeně. Snažte se více pohybovat mezi lidmi, hlavně mezi veselými a optimisticky naladěnými lidmi a uvidíte, že nad některými problémy se pak jen zasmějete a mávnete rukou.

Pavouků:
Ani se tak neobáváte, že by vám mohli ublížit, jako spíše cítíte k nim nepřekonatelný odpor. Jste samostatní, spoléháte hlavně na sebe, i když tu a tam někoho požádáte o pomoc v méně významných věcech. Jste vytrvalí a co si jednou vezmete do hlavy, to také uskutečníte.

Bouřek:
Bojíte se přírodních sil, které jsou nevyzpytatelné a neovlivnitelné. Ale pokud jde o lidi, těm důvěřujete téměř bez výhrad, i když sem tam na to doplatíte. Jste velmi společensky založení, veselí, temperamentní. Potřebujete však životního partnera, který je vám spolehlivou oporou.

Netopýrů:
Tato bázlivost je často spojována se strachem z opačného pohlaví. Jste velmi citově založeni, ale uzavření do sebe. Měli byste si více věřit, mít více optimismu a zdravého sebevědomí a všechno se vám bude zdát hned snadnější a příjemnější.

Zubařů:
Zřejmě jste v dětství prodělali v zubařské ordinaci nepříjemný zážitek. Jste netrpělivý, snažíte se působit dojmem, že jste odvážní, i když často neúspěšně. Jste věrní, spolehlivý, ale zbytečně příliš podezíráte svého partnera a to poněkud narušuje vaše jinak téměř ideální vztahy.

Tmy:
Zdánlivě si důvěřujete, ale často ztrácíte odvahu i v naprosto běžných životních situacích. Máte rádi nekomplikované vztahy a situace, kdy je všechno na první pohled jasné. Z toho důvodu máte předpoklady být dobrým rodičem a životním partnerem, neboť vaši nejbližší ví, na čem jsou.

Myší:
Nesnášíte neočekávané situace. Vzhledem k tomu, že jste impulsivní, náladoví, nesmělí a lekaví, dostáváte se do takových situací poměrně dosti často. Vaše následné reakce bývají nepředvídatelné, protože rozvaha určitě nepatří mezi vaše silné stránky.

Samoty:
Chybí vám nejen sebejistota, ale také důvěrnější a přátelštější přístup k lidem. Jste upřímní, často až naivní a tak se dostáváte občas do problémů, protože upřímnost má své meze, stejně jako naivita.

Překvapení:
Jste velice citliví, trochu zakřiknutí až bojácní. Nemáte rádi žerty, nechápete je a nepovažujete je za potřebné. Zato máte silně vyvinutý smysl pro spravedlnost a přesně dodržujete své morální zásady.

Duchů:
Jste od narození pověrčiví, lehce podléháte vlivu jiných lidí a máte sklon snít o neuskutečnitelných věcech. Chybí vám tolerance k názorům jiných lidí a pokud vám někdo odporuje, nebo má názor, který se neshoduje s vaším, dostává se u vás na černou listinu.

redakce
(redakční článek )
středa 27. 12. 2006 08:00
, redakční článek. 2006. Řekněte čeho se bojíte a my vám řekneme, jací jste... Vychytané.cz. [Online] 27. 12. 2006. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=323. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Řeknete-ceho-se-bojite-a-my-vam-rekneme,-jaci-jste..
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.94.86
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 00:19