Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Benefice bez barier

Občanské sdružení UnArt Slavičín Vás srdečně zve na druhý ročník dobročinné akce Benefice bez bariér
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Benefice bez bariér
sobota 5. června 2010 14:00
(konec +- sobota 5. června 2010 14:00)
Sokolovna
Slavičín (CZ)
Občanské sdružení UnArt Slavičín Vás srdečně zve na druhý ročník dobročinné akce Benefice bez bariér, která se bude konat 5.6.2010 ve Slavičíně.

Od 14ti hodin se v areálu Sokolovny budou bořit bariéry mezi zdravými a handicapovanými jedinci. Pro jejich lepší začlenění do společnosti si v rámci odpoledne mohou děti projít „cestou kolem světa“ a plnit na ní záludné úkoly nebo zajezdit na koních, ale také se netradičně naučit psát své jméno na Pichtově stroji, orientovat se pomocí slepecké hole či zdolávat překážky na invalidním vozíčku.
Součástí odpoledne bude i vystoupení asistenčního psa a nebude chybět ani řada zajímavých her a vystoupení souborů ZŠ Vlára.

Rovněž se můžete těšit na vizážistiku a odborné poradenství od profesionální kosmetičky po celé odpoledne, a to vše zdarma!


Odpolední program bude za deštivého počasí probíhat v Sokolovně. Vstupné je dobrovolné.

Rodiče budou jistě potěšeni vyvrcholením dne, jímž budou večerní koncerty. Ty v 18 hodin odstartuje kapela Symbióza. V pozdějších hodinách se můžete těšit na regionální Eyesore a Babolam, stejně jako pražského zpěváka NiceLanda s kapelou. Od půlnoci se ponesou tóny v rytmu dnb a breakbeatu v podání Dj´s štelo a štola a DJ smoga.

Večerem provází moderátor České televize Jakub Železný, součástí večera je i dražba.
Přijďte se s námi pobavit za skvělých 35 Kč!

Chtěli bychom touto cestou poděkovat Městu Slavičín, které akci zaštiťuje, stejně jako exkluzivním partnerům, Rudolfu Jelínkovi a TVD Slavičín, a všem, kteří Benefici bez bariér podpořili: Hotel Slavičan, outdoor-a-sport.cz, Nábytek Šuráň, AG Staving, AE Partner, Leja Salon, Pivovar Janáček, Lenka Petříková, Sport bar U Zemánků, GJP Slavičín, Nadace Jana Pivečky, Sdružení Život trochu jinak, nightmare.cz, Drogerie Teta, stáj Lipina a Mateřské centrum.

Více o akci si můžete již brzy přečíst na webu www.unart.cz, ve Zlínském deníku a na webech Mestozlin.com, Naše Valašsko, vychytane.cz, coolture.cz, adam.cz, Televize Slepičín a rovněž o nás uslyšíte v rádiu Rock Max.
Jouseph
(Josef Kaňa)
středa 19. 5. 2010 08:00
Kaňa, Josef . 2010. Benefice bez barier. Vychytané.cz. [Online] 19. 5. 2010. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3217. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Benefice-bez-barier
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 05:35