Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Malá seminárka do školy :)

Aneb co jsem si dovolil odevzdat ve škole a doufám, že mi to projde. Snad se vám to bude líbit, kritiku můžete psát, ale jen pozitivní:)
Přidat na Facebook
Je středa, krátce před desátou hodinou večerní a přicházím do Ačka. Vím, že tento večer bude ve znamení Majkla DJe. Sedám si na bar a objednávám si pivo. Přitom se pozoruji lidi, kteří jsou již v podniku – není jich mnoho, vždyť kdo by chodil na diskotéku tak brzo, že? Po chvíli, asi třech minutách, dostávám své objednané pivo. Mezitím se ve dveřích objevují pozvolna noví příchozí návštěvníci. Nejprve přišla malá baculatá brunetka, která se ihned nervózně začala rozhlížet po podniku. V hlavě mi prolítlo, koho tak asi tato slečna hledá? Přítele? Milence? Možná obojí. Po chvíli nerozhodného rozhlížení, slečna nabrala kurz k DJovi. Odpověď byla nasnadě, nejspíše zrazená milenka. Jen co slečna odešla, zjevila se na jejím místě vysoká, nepříliš foremná blondýna. Tato dívka byla oblečena ve velmi vyzývavém stylu. Krátká minisukně, tygrované podkolenky, velmi tenké, skoro průsvitné tílko, vypadající jako utkané z pavučiny. Taktéž se rozhlížela, ale její pohlede byl diametrálně odlišný od předchozí dívky. Byl to pohled lovce, který vyhlíží svoji kořist. Jakmile zjistila, že tu zatím není nikdo, kdo by jí stál za odstartování honitby, tak se usadila na bar, skoro naproti mne, a objednala si skleničku šampaňského. V jejích očích jsem četl, že je velmi zklamaná z toho, že tento drink půjde z její kapsy.

Pomalu jsem usrkával pivo a prováděl jsem pozorování dál. Do klubu přicházeli další lidé, ale stále nešlo říct, že by se zaplňovalo, ale nikdo, kdo by upoutal mojí pozornost na déle než půl sekundy.


Zlom ale nastal, bylo zhruba půl jedenácté a ve dveřích se objevily dvě mladé slečny, bylo jim tak dle oka sedmnáct, možná osmnáct. Dívky byly zjevně rozjařené, oplývající veselou, ba možná až bujarou náladou, jistojistě již ovíněné, nicméně velmi rozkošné. Dívky si ihned sedly na bar, přímo naproti mne, neustále přitom tlachajíc. Obě dvě byly natolik zabrány do hovoru, že dokonce přehlédly přicházející barmanku. Ta je ale vytrhla z jejich tlachajícího transu. Slečny si, jak se po chvíli ukázalo, objednaly každá dvojku bílého. Po jejich pravici neustále seděla blondýna-lovec.

Byla stále nervóznější. Domýšlím se, že v její hlavě stalé více hlodala nezbedná myšlenka, marnivá otázka: „Jaktože ještě nikdo za mnou nepřišel?“ Nicméně než si stihla vůbec stihla položit tuto nevyřčenou otázku, stanul vedle ní mladý muž, vysoký, dobře stavený a jistě i majetkově dobře situovaný. Dali se spolu do družného hovoru, ale i přesto bylo poznat, že tito dva se neznají.

Malá brunetka se usadila v jednom boxu a upíjela z láhve colu. Nikoho si nevšímala a taktéž ji nikdo tyto pohledy neoplácel. Evidentně hluboce přemýšlela. Nad čím? To se nikdo nejspíše nedozvíme.

Po dalších patnácti minutách již klub vypadal celkem plný, lidé ale stále přicházeli. Přesto se jeden pár chystal na odchod. Samotnému odchodu předcházela koupě láhve šampaňského – Bohemia, v režii onoho mladého, dobře stavěného, ale i finančně dobře situovaného muže. Dívka, kterou jsem si v hlavě přejmenoval na lovce dosáhla svého. Zavěšená v rámě odcházela se svým milencem?

Štěbetající slečny měly neustále co si povídat, ale z ničeho nic, jako když utne se zvedly a odebraly se na parket. Samozřejmě, že tam ihned začaly křepčit a poskakovat, no prostě náramně, nejen sebe, bavit.

Zadumaná bruneta se konečně usmála. To v ten moment, kdy k ní přišel mladík oblečený do modrého svetru a světle modrých, vyšisovaných riflích. Ihned šlo poznat, že jsou to kamarádí. Musel jsem poupravit svou domněnku z jejího příchodu, jistojistě hledala právě tohoto mladíka. Zrovna jsem dopíjel pivo, když tito dva se zvedli a vydali se ke schodišti do patra, kde se nachází další bar.

Škoda, že odešli, pomyslel jsem si. Bavilo mne to, pozorovat těch několik náhodně vybraných lidí. Všichni mne zaujali, všichni byli zajímaví, každý něčím jiným, přesto zajímaví svou zvláštní osobitostí.
Paja
(Pavel Kadleček)
středa 27. 12. 2006 08:00
Kadleček, Pavel. 2006. Malá seminárka do školy :). Vychytané.cz. [Online] 27. 12. 2006. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=321. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mala-seminarka-do-skoly-:)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: středa 6. července 2022 03:20