Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Soutěž o vystoupení na festivalu Sonisphere

Kapely, které si chtějí zahrát na Sonisphere festivalu, jehož hlavní hvězdou je skupina Metallica, mají šanci! Pořadatelé oznamují, že ke scénám Appolo a Saturn přibude třetí s názvem Plingg.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonispher festival
sobota 19. června 2010 11:00
(konec +- sobota 19. června 2010 18:00)
Mimoňské Letiště
(CZ)
Na ní, kromě dvou českých headlinerů, vystoupí čtyři kapely, o jejichž účasti se bude rozhodovat prostřednictvím soutěže na http://www.plingg.com/festivals/201/default.aspx. Portál Plingg.com je kulturním přehledem shrnujícím dění v Rakousku, Německu a České republice.

Informace pro kapely, které se chtějí zúčastnit soutěže:
Postup je jednoduchý. Zaregistrujte se na Plingg.com a poté vytvořte profil svojí kapele (zvolte Umělci/Přidat umělce, v profilu vyberte "člen" z možností fanoušek/člen). Až bude Váš profil online, můžete vstoupit do soutěže. Uploadujete jednu mp3 a až vaši žádost administrátoři schválí, nechte již vše na fanoušcích! V případě, že se umístíte do čtvrtého místa, získáváte právo zahrát si na Plingg Stage festivalu Sonisphere. Pokud vstupujete do soutěže, ujistěte se, že je vaše kapela 19. června k vystoupení k dispozici. Účast je však bez nároku na honorář, kapele bude poskytnuto občerstvení. Fanoušci pak mohou hlasovat poté, co se zaregistrují na plingg.com. Zvolit si mohou tři kapely z nabídky, z nichž první dostane tři hlasy, druhá dva hlasy a třetí jeden hlas. Soutěž se začátkem června uzavře a vítězům dají pořadatelé Sonispheru vědět!

Více info na: http://cz.sonispherefestival.net/

Zdroj: HPK-Productions s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 15. 5. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Soutěž o vystoupení na festivalu Sonisphere. Vychytané.cz. [Online] 15. 5. 2010. [Citace: 26. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3203. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Soutez-o-vystoupeni-na-festivalu-Sonisphere
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.222.218.145
Serverový čas: pondělí 26. února 2024 22:56