Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Vánoční kamión Coca-Cola dovezl Santu až do Zlína

..a my jsme byli u toho! Jste jedni z nich, kteří nemohli přijít na velikou akci Coca-Coly, která byla připravovaná už po měsíce a vynikla i ve Zlíně?? Tak se podívejte o co velikého jste přišli!! Nebyla to akce jenom pro děti, pobavili se i rodiče..
Přidat na Facebook
Veliký červený kamion, zdarma hromada věcí, soutěže pro děti a ten samý kamion jak z televize..úplně mě to nadchlo a odebrala jsem se na náměstí již hodinu před začátek. Kupodivu co nevidím :o) Nejen já, ale i ostatní zvědavci zmrzali v zimě a koukali se na ostatní jak, že to bude probíhat.. Během pár minut kolem 15 hodiny dojel veliký kamión. Děti zářili, když se otevřel a vynikl z něj Santův pokojíček i s ním. Snad každý ať malý, nebo velký si chtěl sednout do vysněného Santového klína a nechat se vyfotit .Ať už z důvodu fotky na netu, nebo potěšení :o) Santovi pomocníci otevřeli pro malé i velké své stany a nalákali návštěvníky na soutěže..

Rodiče cpali všecky svoje děcka co našli na vše co bylo zdarma :o) Děti, ale nezajímalo a tak soutěžili v nejrůznějších disciplínách. Protáhli se Santovým komínem, naplnili vánoční punčochy a vyhrávali dárky pro radost a potěšení..tím samozřejmě prezentovali Coca-Colu a rodiče jim tiše fandili a vzpomínali na dětské léta..Néé náhodou byli hned vedle Vánoční trhy, promrzlí rodiče utráceli za svařáček a jejich děti si pochutnávali na dárečcích od Coca-Coly a obdivovali plyšové čepice i medvídky .(kteří dostali jen ti nejpilnější)

Lidé se hromadili a hromadili, dobrá nálada, vánoční svátky, mrazivé počasí a karaoke s vánočními koledami ukolébali snad každého do vánoční pohody. Mimochodem některé děti zpívají fakt líp než rodiče.. Možná se rodí další mladí superstárové...co tahle mini-superstar od 6-9let? Dobrý ne ?:o) to by šlo! Každý si z veliké akce odnesl spoustu zážitků a hlavně nejedno dítě vymáhá z rodičů rychlejší internet, aby se na něj mohli podívat a stáhnout si nezapomenutelné fotografie se Santou a Elfím sobem. Ti co jste tam nebyli..škoda..mohli jste si sáhnout na červený sobí nos, který plní přání...

Už se rozčilujete, že jste si měli vzít volno? Tak doufejte, že těchto akcí bude víc...
Suzane
(Zuzana Šimková)
úterý 19. 12. 2006 08:00
Šimková, Zuzana. 2006. Vánoční kamión Coca-Cola dovezl Santu až do Zlína. Vychytané.cz. [Online] 19. 12. 2006. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=320. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vanocni-kamion-Coca-Cola-dovezl-Santu-az-do-Zlina
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.139s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 02:36