Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Open Air Festival

O festivalu Open Air, který proběhne v Pánském Týnci
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 12. srpna 2010 08:00
(konec +- neděle 15. srpna 2010 08:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Základní info o festivalu
Open Air Festival je novým formátem akce na české festivalové mapě. Vyznačuje se přívlastkem „multi”. Je multi: kulturní, žánrový, aktivní a zábavný. Co to ale přesně znamená? Že nabídne zábavu pro celou rodinu, kvalitní zázemí, české i zahraniční hudební hvězdy, divadelní vystoupení a workshopy. Hvězdami akce budou norští Röyksopp, britská legenda taneční hudby Faithless, indie hvězda Kasabian a belgický šansoniér Arno. Chybět nebudou ani další známí zahraniční i domácí interpreti, jejichž jména pravidelně přibývají na www.openairfestival.cz Open Air Festival nabídne i nejrůznější druhy doprovodného programu a aktivity pro celou rodinu. Pro ty nejmenší postaví pořadatelé dětskou zónu, kde čeká malé návštěvníky bohatý zábavný program a nejrůznější atrakce. Děti do 12 let mají navíc vstup na Open Air Festival zcela zdarma.

Open Air Festival bydlí na místě s pozitivní energií
Festival se zabydlel na Letišti v Panenském Týnci, pouhých 50 km od Prahy. A ne náhodou si Open Air Festival vyhlédl právě tohle místo. Panenský Týnec je známý díky svému nedostavěnému gotickému chrámu, v němž měření odhalila zdroj léčivé energie. V okolí je navíc řada míst k výletům, nedaleko se nachází i přírodní koupaliště. Místo navíc leží v takzvaném srážkovém stínu. To znamená, že sluníčko je už objednáno. Jak jsme sami odzkoušeli, cesta do Panenského Týnce z Prahy trvá podle předpisů pouhých 30 minut.

Vstupné, které nezruinuje rodinný rozpočet
Na Open Air Festival může v pohodě vyrazit celá rodina. Cena vstupenky v předprodeji do konce května je pouhých 770 korun. Cena VIP lístku je 1666 korun. Pro členy věrnostního programu O2 Extra však platí akce 1+1 vstupenka zdarma, a tak cena na jeden lístek vychází na pouhých 385 korun a VIP vstupenka na 833 korun. Více najdete na webu www.o2extra.cz Navíc děti do 12 let vůbec vstupné platit nemusí. Do Panenského Týnce tak můžete vyrazit bez obav o rodinný rozpočet. Více informací o vstupenkách najdete na www.openairfestival.cz

Open Air Festival infoservis
Každé úterý posíláme aktuální zajímavosti o festivalu i interpretech na maily našich přátel nejen z řad novinářů. Pokud chcete mít informace vždy pěkně za čerstva a dosud jste od nás žádné festivalové aktuality neobdrželi, ozvěte se na mail press@openairfestival.cz a my zjistíme, kde se mail pro Vás toulal, dáme mu mapu nebo navigaci a on k Vám už dorazí!
Jouseph
(Josef Kaňa)
čtvrtek 13. 5. 2010 08:00
Kaňa, Josef . 2010. Open Air Festival. Vychytané.cz. [Online] 13. 5. 2010. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3197. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Open-Air-Festival
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 05:26