Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pig Fest Open Air bude i letos, ale na jiném místě!

První srpnový víkend bude patřit festivalu Pig Fest Open Air, který se hned svým premiérovým dílem na rokycanském letišti stal nejoblíbenější západočeskou akcí minulého roku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pig Fest Open Air
pátek 6. srpna 2010 15:00
(konec +- sobota 7. srpna 2010 03:00)
Ostrov - přírodní areál
Příchovice u Přeštic (CZ)
Letošní ročník jsme ale byli, oproti původnímu plánu, nuceni přestěhovat do přírodního areálu Ostrov v Příchovicích u Přeštic, který leží pouhých 18 km jižně od Plzně směr Klatovy.

Areál je tvořen ostrovem na řece Úhlavě a v minulosti sloužil jako plovárna, takže svá tancem rozžhavená těla budete moci svlažit přímo v areálu Ostrova, a nebo na dalších třech koupalištích vzdálených do 4km od festivalu.

Připravená pro vás budou tři zastřešená podia a hlavní Greenhome open air stage. Hudebně se můžete těšit na páteční vylomeniny (dnb, jungle, dubstep a breakbeat) a sobotní pestrou hudební směs techna, houseu, minimalu a tranceu. Pro drsnější z Vás bude nově na festivale otevřená i hardcore, hardstyle a gabber stage. Navíc v sobotu přes den, před vypuknutím hlavního programu, budete mít přístup i do vymezené části festivalu s barem a chill out stageí.

Aktuálně potvrzení DJs:
MARIO RANIERI (A) , BAD COMPANY (UK) , JOHN B (UK) , CLODAGH (IR) , LAYDEE JANE , TOKY (SK) , PIXIE , SAYKO , IM CYBER , AGENT , MICHAEL C , DEADLY VIPERZ , PHILIP TBC , D.A.T. (A) , SUKI , AKIRA , ANAKIN , BIFIDUS AKTIF , KIZZAH (SK) , ENHANCER (SK) , DA MOON , JAMAL DJS , JAY BECK , BEAST 67 , EDISON , FILIK , DOOX , KILLA , DOIT , CRASH, HANZALL , STEEN , SPIRIAKOS , SENS A MC SHARY , HESIK , JACK ROX , HOME , EFENDY , GOLPE , DESTROYER , MIND , DREX , NEUF , GRASSHOPER , DARKWATCHER , MAFIN PHOENIX , JCK , ROBAT , E.M.P. , FIXED GEAR , O.JEYBEE , SOBY, SOUNDJET....more TBA.More info coming soon.... love, peace, pig
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 14. 5. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Pig Fest Open Air bude i letos, ale na jiném místě!. Vychytané.cz. [Online] 14. 5. 2010. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3189. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pig-Fest-Open-Air-bude-i-letos,-ale-na-jinem-miste!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: pátek 22. září 2023 07:05