Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Battle night vol.15

Který fanoušek hip hopu by neznal Battle Night? Tato legendární rapová akce se za dobu své existence vypracovala na jedinečné setkání, nejen fanoušků rapu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Battle night vol.15
sobota 22. května 2010 21:00
(konec +- neděle 23. května 2010 04:00)
Abaton
Praha (CZ)
Od minulého dílu uplynula dlouhá doba a vy jste jistě již natěšeni na jubilejní patnácté pokračování. Pojďme se tedy podívat na to, co vás vlastně 22.května čeká!

Pro patnácté pokračování akce se pořadatelé rozhodli akci přesunout do prostoru Abaton, který se nachází v Praze 8. Velkou výhodou tohoto prostoru jsou tři stage, které trojnásobně zvětšují vaše šance na zábavu. Ve spodním patře se uskuteční kvalifikace freestyle battlů, v prostřední Game zóně-chill outu, pak budete moci nechat oddychnout vaše uši a zabavit se například hraním her na elektronických přístrojích ( PS3,..). Úplně nahoře naleznete hlavní stage na které se uskuteční vyvrcholení freestyle rap battlů + rap live shows. Další specialitou je to, že všechna patra budou propojena video projekcí!

Aby náhodou novinek nebylo málo, uskuteční se i speciální dance battle od Rare Items tanečních podložek. Budete tak mít dokonce možnost, vysoutěžit si nějaké zajímavé ceny.

Pro veškeré informace čekujte web, http://www.battlenight.cz, který byl doladěn a nyní již obsahuje veškeré informace o Battle Night Vol.15. Na těchto stránkách též byla spuštěna registrace na freestyle a beatbox battly.

Prize money jsou, jak to je u Battle Nights příjemným zvykem, opět velice štědré. Freestyle rap ocení vítěze 15000 CZK a vítěz Beatboxu si domů odnese ceny za 10000 CZK.

Co se týče line upu, i ten bude tentokráte velmi nabitý! Svou live show představí Strapo, který se může pochlubit vítězstvím na mnoha freestylových akcích nebo hity jako Duel o mrakodrap (feat.Rest), Hejtery gulateho stola nebo Sorry (feat.Tafrob). Tento slovenský freestyler už na akci Battle Night soutěžil i porotcoval, tentokrát přijede předvést svou show a spolu s ním přijede i Dj Spinhandz. Tolik k návštěvě ze Slovenska. Další shows obstarají češi. Své CD pokřtí brněnské duo Morelokatr, jemuž bude supportovat DJ Diskotek. Během večera dojde i k exkluzivní premiéře videa od Jackpot a Aler. Z trochou hyphy a elektroniky vás pak rozpohybují Purple Stunts. Aby toho nebylo málo, budete mít možnost shlédnout i beatbox show.

Battle Night, to jsou i kvalitní Djs. Na patnáctém pokračování si jich budete moct vychutnat víc než dost. Představí se kromě již zmiňovaného Spinhandz, například Pyel, Nobodylisten, Rawal nebo LU2.

Předprodej vstupenek zahájen ve všech sítích Ticketstream.cz a v kamenném shopu KINGFIT, ul. V Tůních 11, Praha 2 (kde se dají sehnat bez poplatků prodejce).
150,- + poplatek prodejce
200,- na místě
290,- + poplatek prodejce VIP
350,- na místě VIP
Fred
(Fred Durst)
středa 12. 5. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Battle night vol.15 . Vychytané.cz. [Online] 12. 5. 2010. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3187. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Battle-night-vol.15-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 07:02