Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

WAKE UP 2010 JE KOMPLETNÍ

Dub FX KONEČNĚ V ČESKÉ REPUBLICE!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
WAKE UP 2010
pátek 25. června 2010 21:00
(konec +- neděle 27. června 2010 04:00)
Areál Louckého kláštera
Znojmo (CZ)
Jedinečná šance vidět, slyšet a potkat Australana Benjamina Stanforda aka Dub FX v České republice se naskytne 25. a 26. června 2010 ve Znojmě. Dub FX je pouličním muzikantem, studiovým producentem a zpěvákem. Jeho tvorba se opírá o beatbox, přesto není pouhým beatboxerem. Jednotlivé beaty, tóny a popěvky nahraje nejprve do elektrických krabiček a pedálů a teprve poté rozjede pravou tančení show. Do takto připravených podkladů míchá další zvuky, zpěv a rap. Výsledná produkce má v sobě něco z D’n’B, dubstepu, hiphopu, ale i reggae. Dub FX navíc oplývá uhrančivým charismatem, takže výsledný dojem je velmi podmanivý. Dub FX cestuje po světě v doprovodu zpěvačky Flower Fairy a rapera CAde, se kterými vystoupí i na festivalu WAKE UP ve Znojmě. V jednání je také společné vystoupení se saxofonistou Mr. Woodnote, kterého znají fanoušci například z jejich společné skladby Flow.

Dub FX zahraje na festivalu WAKE UP hned dvakrát a to v pátek 25. 6. i v sobotu 26. 6., navíc přislíbil workshop pro své fanoušky, kde jim poví více o své tvorbě a ukáže jim zblízka, jak vznikají jeho skladby. Dub FX je na scéně od roku 2005. Vydal jedno studiové album Everythinks A Ripple a také kolekci Live In The Street, která obsahuje skladby hrané na ulicích měst po celém světě. Svoji hudební dráhu staví právě na živém vystupování, za dobu svého působení navštívil mnoho zemí od Austrálie, přes Nový Zéland, Anglii, Rusko až po sousední Německo, Polsko nebo Slovensko. Více informací o Dub FX najdete na www.dubfx.net. Jako ochutnávku doporučujeme například zmiňovanou skladbu Flow:


nebo oblíbenou pecku Love Someone


Festival WAKE UP 2010 dále uvede hvězdy jako například J.A.R., polskou kapelu Akurat, anglické Verra Cruz, rakouské The Eccos, slovenské Živé Kvety, tuzemské Kurtizány z 25. Avenue, PIO Squad s živou kapelou, Toxique a Thunderbirds. Pro letošek připravujeme i samostatnou taneční scénu pod střechou DJ’s a producentského uskupení Gat Electra, která slibuje jména, jako je Josef Sedloň, Orbith, Sonority, Veronika Be Unique nebo Jerry.

Zahájení proběhne už ve čtvrtek velkou akustickou party s kapelou Goodfellas na Horním náměstí ve Znojmě (vstup volný a kytary s sebou).

OPEN-AIR STAGE


DUB FX a Flower Fairy (Austrálie)
Verra Cruz (Anglie)
The Eccos (Rakousko)
Akurat (Polsko)
Živé Kvety (Slovensko)
J.A.R.
Rybičky 48
Kurtizány z 25. Avenue
PIO Squad
Toxique
Airfare
Sto zvířat
Houba
Thunderbirds
PVA
Los Perdidos
Kofe-in
X-Core
Bluesteak

GAT ELECTRA TECHNO STAGE


Orbith
Josef Sedloň
Jerry
Elektrabel
Sonority live
Rotation Index (Rakousko) live
DJane Patricia
FUN G!
Luis
B-UNQ!
Mindhole
Merflinger
Matimur
Naabish
Phil Albedo
Ronnie
Taureen
Patrick Prelovský
Marc Eleanor
Gat Electra


Další informace na www.wakeup.cz
Zdroj: Wake Up crew
Mirci
(Miroslav Slovák)
úterý 11. 5. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. WAKE UP 2010 JE KOMPLETNÍ. Vychytané.cz. [Online] 11. 5. 2010. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3184. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/WAKE-UP-2010-JE-KOMPLETNÍ
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 03:26