Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Marko Nastič!

Nejvýraznější srbský DJ jihovýchodní Evropy, Marko Nastič, bude jednou z hvězd zatím největšího tanečního festivalu Pleasure Island. Jeho magické vystoupení se odehraje na Techno Masters stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS
sobota 24. července 2010 12:00
(konec +- neděle 25. července 2010 06:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Marko Nastič začal se svojí kariérou v problematickém Srbsku v 90 letech. Fascinován syntetizérem a dalšími zvukovými přístroji, začal již v raném věku vytvářet tehdy začínající techno scénu. Nebylo mu ještě ani 18 let, když se stal leaderem tehdejšího DJského týmu zvaného Teenage Techno Punks.

V temné době balkánského národního konfliktu techno ustoupilo do pozadí, a kupovat desky bylo obtížné. Markovi kamarádi, kteří jezdili nakupovat desky do ciziny, či několik žijících přátel v Londýně mu občas posílali nové kousky. Události začaly nabírat správný směr, když byl uvězněn Slobodan Miloševič, lidé mohli volně cestovat a hudební scéna mohla opět vzkvétat. Záhy se stal nejžhavějším talentem jihovýchodní elektronické scény. První skladby začal vydávat na labelu Umeka a Valentina Kanzyaniho, kteří stejně jako Marko Nastič patří mezi balkánské hvězdy techno scény. Založil také vlastní tři labely, Recon Warriors, které ho dostalo do popředí hitparád, poté následoval label Recon Light a Traffica.Momentálně má Marko rozpracovaných několik projektů, jako například Space Explorers s Markem Milosaljevicem, Tango and Cash s producentem zvaným Kobaya a několik dalších projektů s dalším výrazným jménem východní scény, Dejanem Milicevicem.

První turné Marka Nastiče proběhlo v roce 2002 v Brazílii. Momentálně hraje po celém světě. Od roku 2006 je autorem a hostem radiové show Music for Body and Soul na hlavní srbské radiové stanici B92.

Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením Marka Nastiče po boku dalších, neméně slavných jmen jakými jsou Umek, Dave Clarke, Pet Duo a dalších techno kouzelníků, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1090CZK do konce května v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500CZK s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz


Zdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
úterý 11. 5. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Marko Nastič!. Vychytané.cz. [Online] 11. 5. 2010. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3182. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Pleasure-Island-predstavuje-hvezdu-jmenem-Marko-Nastic!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 14:58