Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Partik Kubej na Tour De Trance welcome edition

Rolničkýý prdlačkýý batman je pakoo, po hlavně spad do hnojéé, smrdí mu sakoo.. Kdo by neznal Barta Simpsna :) Všichni. Ale znáte Patrika Kubeje? Bude hrát v Áčku 25. prosince 2006 na akci Tour De Trance. Takže - v článku - o koho se jedná.
Přidat na Facebook
Patrik Kubej pochází ze severu Moravy z města Opava. Hraje převážně trance - tech - progressive ostřejšího střihu. Nebojí se své sety okořenit ani prvky groovy techna.

Patrik Kubej nemá za sebou (jak to bývá u většiny našich DJs zvykem) žádnou diskotékovou minulost. Naopak při pohledu zpět najdeme přibližně osm let hraní na el. kytaru s několika regionálními, převážně rock, funk, ... skupinami. To určitě ovlivnilo i jeho hudební vnímání a myšlení. Postupným vývojem se dostal od „organických“ zvukům a „klasických“ aranží až k úplné elektronice. Kupuje první grmofony a desky a zkouší první mixy. Následuje období příležitostného hraní pro kamarády na všemožnách akcích a místech.

Začátkem řijna 2004 poprvé uspořádal v opavském klubu Mrkev svou malou klubovou noc s názvem Tour De Trance, kde zve a seznamuje se s různými DJs ze všech koutů ČR, kteří „propagují“ a prezentují se hlavně stylem trance. Zhruba v polovině roku 2005 se stává členem Clublife bookingu ve Zlíně a začíná i zde, společně majitelem agentury Clublife - DJ Milhausem, s pořádáním Tour De Trance. Ve srovnání s opavskou verzí již jde o akci „větších rozměrů“ Příležitostně už také pořádají společně TDT i v jiných klubech a městech.

Ve svých setech se často používá tracky např. těchto DJs a producentů: Marco V., Sander van Doorn, Mojado (Sam & Andreas), M.I.K.E., Marcel Woods a mnoho dalších. Z techna patří k jeho velkým oblíbencům Valentino Kanzyani nebo hard tech electro ikona - Dave Clarke. Měl příležitost vystoupit v jednom z nejlepších klubů v ČR - v ostravském Fabricu na akci NU BREED (MJD Agency) - šance pro mladé, začínající DJs, jako jeden z úspěšných kandidátů soutěže.

Vystupoval například také s čecho-švýcarkou Laydee Jane, Holanďanem žíjícím v Čechách - DJ Quintinem, ostravským Martinem Grednerem, exotickou Thajkou Queen Nakadia, Tomášem Haverlíkem (SK-Baroque), Michaelem C., nebo rakouským technobijcem Mariem Ranierim.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
neděle 24. 12. 2006 08:00
Prachař, Štěpán. 2006. Partik Kubej na Tour De Trance welcome edition. Vychytané.cz. [Online] 24. 12. 2006. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=318. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Partik-Kubej-na-Tour-De-Trance-welcome-edition
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.94.86
Serverový čas: středa 6. července 2022 23:56