Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tanečně-světelné představení Dance For Show No. 3 v divadle!

Naprosto doporučujeme! Sobota 19:00 Městské divadlo ve Zlíně. Víc v článku!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Dance For Show No. 3
sobota 8. května 2010 19:00
(konec +- neděle 9. května 2010 02:00)
Městské divadlo
Zlín (CZ)
V pořadí již třetí představení s názvem Dance For Show je oslavou výročí deseti let založení taneční skupiny Effect Proof. Letošní ročník proto bude ve větším rozsahu a uskuteční se na hlavní scéně Městského divadla Zlín 8. května 2010 v 19 hodin. „Na diváky čeká různorodá podívaná - nebude chybět vtip, napětí a trocha překvapení. Na programu se podílí přes třicet členů naší taneční skupiny a přípravám jsme věnovali půl roku, takže pevně věříme, že se výsledek naší práce bude líbit,“ sdělila hlavní choreografka a zakladatelka TS Effect Proof Jana Brázdilová.

Součástí programu jsou čtyři tematicky zaměřené bloky:
1. Za zavřenými dveřmi -Chcete vidět, jak to vypadá u nás v tělocvičně? Stačí otevřít dveře, pustit hudbu a můžeme začít.
2. Disko-trisko - Vrhněte se s námi do víru páteční noci se vší parádou a leskem. Taneční smečka vyráží do města - o zábavu nebude určitě nouze. A kdyby náhodou byla... tak my se o ni postaráme!
3. Děvčátko - Taneční divadlo na motivy pohádky H. Ch. Andersena Děvčátko se sirkami. Krásně smutný příběh ze starého světa o prostých přáních za jedné mrazivé noci.
4. Svědomí - Každý zločin má svou oběť. Když se člověk nechá zmanipulovat, zaplatí tíhu svého svědomí tou nejvyšší cenou...

Dále se představí také host ze Slovenska: Ars Dynasty se show dance choreografií Elektron Zed a formou audiovizuálních prezentací budou moct diváci nahlédnout do zákulisí trochu netradiční taneční skupiny. Informace o festivalu United Dance in Zlín, v rámci kterého tato divadelní show probíhá, najdete na adrese www.uniteddance.eu

zdroj: TZ UnitedDance.eu
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 7. 5. 2010 16:30
Prachař, Štěpán. 2010. Tanečně-světelné představení Dance For Show No. 3 v divadle!. Vychytané.cz. [Online] 7. 5. 2010. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3174. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tanecne-svetelne-predstaveni-Dance-For-Show-No.-3-v-divadle!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 02:27