Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Dudááá dudááá.. teda vlastě Tutááá, Tutááá.. ;)

Familiárně oslovovaný "Lůďa" - tak to je náš Tuta :) Boreček, který si taky zatrsal a zahrál v Číně v klubu YES. A ne jednou. Místní "nou-hau" dováží do Česka právě teď na akci 25/12/2006 do zlínského MusicLandu společně s Milhausem na Tour De Trance - welcome Edition. A jak se nám Tuta popsal? Čtěte ;)
Přidat na Facebook
Píše: "Jmenuji se Luděk Suchánek a bydlím v Otrokovicích na Zlínsku. Taneční hudbu poslouchám intenzivně od roku 1994, kdy jsme spolu s bratrem narazili na britské rádio BBC Radio 1, které jsme náhodně naladili na našem satelitu. Od té doby jsem rádio poslouchal pravidelně, a tím se mi rozšířil obzor na celosvětovou taneční scénu. Tahle hudba mě uchvátila natolik, že jsem se rozhodl vyzkoušet si, co obnáší DJing jako takový. Intenzivně se mixování věnuji od roku 2003. Ze všech hudebních stylů mě nejvíce zaujal trance se svižnými beaty, melodickými prvky a nádhernými vokály. Můj set je vždy energický a nebojím se zařadit také několik hardhouseových tracků.

Snažím se, aby můj set postupně gradoval. Pečlivým výběrem desek chci lidi co nejvíce pobavit. K mým nejoblíbenějším DJům bezesporu patří Judge Jules a Eddie Halliwell, ale to neznamená, že si neposlechnu i ostatní DJs. Na party musí být vždy zábava."

No uznejte, potkat tohohle chlapíka za mixem, to musí být lahoda pro ouška. Prostě žádní falešní sobi :)

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 23. 12. 2006 08:00
Prachař, Štěpán. 2006. Dudááá dudááá.. teda vlastě Tutááá, Tutááá.. ;). Vychytané.cz. [Online] 23. 12. 2006. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=317. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dudaaa-dudaaa..-teda-vlaste-Tutaaa,-Tutaaa..-;)
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 14:58