Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Další díl akce HOUSE OF BEATS již dnes ve zlínském clubu Metro!

Zase jsme o měsíc starší, a právě to je ta pravá doba na to, abychom to spolu řádně zapili a podívali se na další novinky z taneční scény.. ;)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BAROCCO - House Of Beats
pátek 7. května 2010 22:00
(konec +- sobota 8. května 2010 05:00)
Metro
Zlín (CZ)
Jak již bývá dobrým zvykem, na akci HOUSE OF BEATS se vždy prezentuje 5 tanečních novinek, které momentálně vládnou světem. Ne jinak tomu bude i teď. ;) Čili neotálejme a pojďme se podívat, co na nás bude tento pátek, 7.5.2010 v Metro clubu čekat. :)
V první řadě, tento díl House Of Beats bude lehce tématicky laděn do stylu Barocco, čili jak DJ, tak i nádherné Go-Go tanečnice by měli být stylově oblečeni + pochopitelně nějaké ty dekoračky, že jo. :) Tak se nechte překvapit a přijďte se mrknout! ;)
No a tady 5 tracků, které vládnou hitparádám ve světě či v MiRCiho bookletu. B)

Stromae - Alors On Danse

[Mainstream]
David Guetta feat. Chris Willis, Fergie & LMFAO - Gettin' Over

[Radio Press]
Beyoncé - BrokenHearted Girl (Gareth Wyn Remix)

[The Best Remix]
Dean Coleman - Just Tell Me (Original Mix)

[MiRCi's Future Favourite]
M.A.N.D.Y. & Booka Shade - Donut (Gui Boratto Remix)

[MiRCi's Classic]
Tak co na to říkáte? Už se těšíte? :) Celým večerem Vás bude provázet DJ MiRCi a zde jeho krátké bio:

MiRCi DJ BiO

:
Kariéra tohoto stále ještě mladého, zlínského DJe se datuje od roku 2008, kdy se poprvé objevil před domácím publikem na akci Free Fly ve zlínském Musiclandu a nadchnul svým progresivním setem natolik, že je od té doby stálou součástí tohoto největšího house mejdanu na Zlínsku. V průběhu roku se MiRCi stává residentem akce Movin‘ Outset (MC Slady – Café Separé, Kroměříž) a objevuje se na houseových a tranceových akcí po celém Zlínském kraji, a dokonce hraje i ve Velkém kině ve Zlíně ve spolupráci s UTB Zlín nebo při silvestrovské afterparty rádia Kiss Publikum.

Další významný posun v jeho kariéře přichází přesně za rok, v létě 2009, kdy se objevuje v line-upu hned na dvou open air festivalech, a to na Trnkobraní (Vizovice) a Ibiza Night (koupaliště Mikulůvka, Vsetín). Následují akce jako Saturday House (21.budova Svitu – zlínský mrakodrap) nebo Night Passion (club Dalmatin, Olomouc).

Od roku 2010 se stává residentním DJem clubu Metro se svou nocí House Of Beats a nyní rozjíždí další projekty.

MiRCi vsází na melodii, dynamičnost a agresivitu tracků, které prezentuje svým ojedinělým způsobem. Začíná se vrývat partypeople pod kůži tím, že své sety hodně prožívá, důmyslně je sestavuje, vybírá to nejlepší z aktuálního soundu a pomalu, ale jistě, se začíná zabydlovat na taneční scéně se svým progressive trance, house, tech-house & tech-minimal soundem.

Měl tu čest hrát po boku takových jmen, jako jsou například Bon Finix, Martin Frank, Orbith, Nesquik, Marcus Cooper, Chris Sadler a další..Zdroj: Vychytané.cz & Metro PR
Mirci
(Miroslav Slovák)
pátek 7. 5. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Další díl akce HOUSE OF BEATS již dnes ve zlínském clubu Metro!. Vychytané.cz. [Online] 7. 5. 2010. [Citace: 11. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3168. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dalsi-dil-akce-HOUSE-OF-BEATS-jiz-dnes-ve-zlinskem-clubu-Metro!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.220.249.141
Serverový čas: pondělí 11. prosince 2023 08:02