Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Praha přivítá nový hudební festival "Iný Fest" plný překvapení

V pražských Holešovicích na Bruselské cestě se 29. května 2010 uskuteční velký letní open air festival s názvem Iný Fest.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Iný Fest
sobota 29. května 2010 14:00
(konec +- sobota 29. května 2010 21:00)
Bruselská cesta
Praha (Holešovice) (CZ)
Ve 14 hodin odpoledne rozezní areál Výstaviště rockové kapely jako například Rybičky 48, Medvěd 009, Enter, Fate Magazine, Civilní obrana a mnoho dalších. Pořadatelé si pro návštěvníky festivalu připravili také atrakce, které na jiném festivalu jen tak nenaleznou. "Iný fest bude opravdu jiný a odlišný od všech hudebních festivalů, uvidíte zde věci, které jste na žádném z festivalů ještě neviděli. Detaily bych si zatím nechal pro sebe." naznačil překvapení na tiskové konferenci v Hard Rock Café pořadatel festivalu Artur Kaiser.Už podle jména akce lze usoudit, že hlavní hvězdou festivalu bude slovenská punk-rocková legenda Iné Kafe, která se letos navrací na pódia, kde oslaví 15 let své existence a v České republice zahraje jediný koncert v roce 2010. Další dva se uskuteční pouze na Slovensku v Novém Meste nad Váhom a v Prešově.

Kapela Iné Kafe nahlásila konec svého působení v únoru 2006. Důvodem prý byl nedostatek času zakladatele Vratka Rohoňe, který se rozhodl věnovat svému povolání pilota. Ostatní členové poté bez něj odmítli pokračovat a dohodli se na rozpuštění kapely. "Jsem rád, že se kapela Iné kafe rozhodla vystupovat právě na našem festivalu, který jsme záměrně pojmenovali slovensky." Dodává Artur Kaiser.

Před skupinou Iné Kafe na hlavní scéně vystoupí česká pop-punková jednička Rybičky 48. "Před více jak sedmi lety, když jsme začínali, byli pro nás "Kafáči" modla a podle nás tuhle kapelu na punkrockové scéně v Československu pořád nikdo nepřekonal. To, že si před
rukama zahrajeme, považujeme za velkou čest." říká frontman Rybiček 48 Kuba Ryba.

Na festivalu INÝ FEST vystoupí:
Iné Kafe
Rybičky 48
Medvěd 009
O5&Radeček
Fate Magazine
Lety Mimo
Enter
Civilní obrana
Season crack
Ticho de Pre Cupé Band

Afterparty : Legendy

Bližší informace o festivalu na www.akce2010.cz a předprodej vstupenek v ceně 330 CZK je možný prostřednictvím www.ticketportal.cz

Zdroj: Madree promotion s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 3. 5. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Praha přivítá nový hudební festival "Iný Fest" plný překvapení. Vychytané.cz. [Online] 3. 5. 2010. [Citace: 16. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3163. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Praha-privita-novy-hudebni-festival-_Iny-Fest_-plny-prekvapeni
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.121.7
Serverový čas: úterý 16. července 2024 04:07