Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Předstartovní kontrola Majálesu UTB!

Dva týdny před hlavním festivalem se pořadatelé postarají o správné rozehřátí návštěvníků letošního Majálesu pomocí WARM UP party.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Warm Up Majáles 2010
středa 21. dubna 2010 20:00
(konec +- čtvrtek 22. dubna 2010 03:00)
Golem
Zlín (CZ)
Ve zlínském Golemu to bude vřít! Organizátoři, studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, nastartují návštěvníky kytarovým sólem a následně živou rockovou kapelou Joking Hazard. SVŠ Majáles UTB 2010 pořádá WARM UP party, která se uskuteční 21. dubna.

„Přijďte si zahřát motory před tím, než vyrazíte na Majáles!“ zvou organizátoři na WARM UP, který zaštiťuje jeden z hlavních partnerů, Jazyková škola Lingua centrum. O tu správnou teplotu motorů, ale především účastníků, se postarají jak jinak než hudebníci.

Program, který začne ve 20 hodin, otevře sólový zpěvák Marek Gabriel Hruška se svou kytarou. Jedná se o ostravského rodáka, který studuje na zdejší Univerzitě. Jeho jméno je s Majálesem spojeno už z loňského ročníku.

Po něm přijde na scénu mladá moravská kapela Joking Hazard, která návštěvníkům nabídne rockovou muziku. Hlavní zpěvačkou je současně i členka organizačního týmu, Radka Horáková. Ve stejném duchu bude po těchto dvou minikoncertech pokračovat DJ Vašek Vymětalík se svou Rockotékou.
„Letošní Majáles bude odstartován touto party v Golemu, abychom návštěvníky navnadili na pestrou tabuli hudebních jmen, kterou do Zlína chystáme přinést. Pro ochutnávku proto nabízíme ostravského mladíka, který představí své kytarové sólo. A jako hlavní chod uvedeme mladou moravskou kapelu. Samozřejmě, co by to bylo za hodování bez aperitivu – u vstupu se můžete těšit na chutný kosmický welcome drink,“ vyjádřila se Zuzana Slobodová, konzultant manažerka projektu.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 20. 4. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. Předstartovní kontrola Majálesu UTB!. Vychytané.cz. [Online] 20. 4. 2010. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3157. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Predstartovni-kontrola-Majalesu-UTB!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 01:17