Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

VIVA LA MORAVIA PARTY v Kostelanech!

Po sérii vydařených akcí s názvem „VIVA LA CHRISTIAN PARTY“, které proběhly v loňském roce, se chystá další jedinečná PARTY. A uskuteční se opět v srdci Moravy - na Slovácku, konkrétně v Kostelanech nad Moravou.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Viva La Moravia Party
pátek 14. května 2010 20:00
(konec +- sobota 15. května 2010 03:00)
KD Kostelany nad Moravou
Uherské Hradiště (CZ)
Jsou zváni všichni mladí, malí i velcí, starší i nejstarší, věřící i nevěřící, zkrátka všichni, kteří se chtějí dobře pobavit na benefiční akci, jejíž výtěžek poputuje na podporu mládeže na Slovácku.

VIVA LA MORAVIA PARTY se bude konat v pátek 14. května 2010 v Kulturním domě v Kostelanech nad Moravou (7km od Uherského Hradiště). Začátek je ve 20.00 hodin a vstupné činí 60 CZK.

Kvalitní dávku aktuální taneční, klubové a R’n’B scény Vám přinesou DJ’s CHOSÉ & CHRIS P. a nebudou chybět ani hity 90. let. Jako support se představí DJ’s COOLDA & ONDRA ALBRECHT. Speaker večera ONDRA ALBRECHT z rádia Kiss Publikum.

O kulturní vystoupení se postarají břišní tanečnice z Blatnice pod sv. Antonínkem, které předvedou dvě sestavy nevšedních a zajímavých kreací.

Chcete se pobavit v nekuřáckém prostředí, nechat si namíchat nejen hudební koktejly a zároveň podpořit správnou věc a třeba i něco vyhrát? Tak VIVA LA MORAVIA PARTY je tu právě pro Vás. Navíc Vás na barech čekají výtečné ceny a kdo přijde, rozhodně nebude zklamán. Kromě dobré muziky můžete očekávat skvělé prostředí. Opět bude připravena fotostěna, u které se bude každý moci vyfotit. Nenechte si ujít půlnoční slosování vstupenek o ceny, které Vás zaujmou a potěší.

Na akci byla pozvána i Eliška Bučková (Česká miss 2008) a známý herec a moderátor Miroslav Šimůnek. Nechte se překvapit, zda za námi zavítají.

Další podrobnosti a informace o tom, kde vyhrát volné vstupenky, naleznete na: www.djchose.signaly.cz

Zdroj: TZ Josef Capík

Lakina
(Lada Váňová)
sobota 1. 5. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. VIVA LA MORAVIA PARTY v Kostelanech!. Vychytané.cz. [Online] 1. 5. 2010. [Citace: 27. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3146. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/VIVA-LA-MORAVIA-PARTY-v-Kostelanech!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: středa 27. září 2023 00:50