Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Michal Viewegh bude besedovat ve Zlíně

Nejen pro studenty, ale i širokou veřejnost pořádá Studentská Unie UTB posezení se spisovatelem Michalem Vieweghem. To začne úderem 18. hodiny 29. dubna 2010 v Galerii 12 ve 32. budově bývalého areálu Svit. Vstup na akci je zdarma.
Přidat na Facebook
„S Michalem Vieweghem jsme už jednu besedu absolvovaly a byl to velmi příjemný večer. Proto jsme se rozhodly, že by bylo fajn, kdyby navštívil i Zlín, aby to nebylo jen město plné Baťovy architektury, filmů a hokeje, ale také zajímavé literatury,“ vysvětlily organizátorky Michaela Ondrová a Aneta Paulusová.

V rámci dvouhodinového setkání bude jako host přítomen ještě Martin Reiner, český básník a prozaik. Oba pánové se na posezení s ostatními podělí o své zkušenosti z literárního i osobního života. Nebudou se ani bát odpovědět na položené otázky, protože tentokrát nepůjde o klasické autorské čtení. Myšlenkou akce je užít si pěkný večer s neobyčejnými spisovateli. „Zveme všechny, kdo mají blízko k literatuře nebo chtějí prožít netradiční čtvrtek v milé společnosti Michala Viewegha a Martina Reinera,“ dodaly na závěr organizátorky.

Zdroj: TZ SU UTB

Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 29. 4. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Michal Viewegh bude besedovat ve Zlíně. Vychytané.cz. [Online] 29. 4. 2010. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3143. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Michal-Viewegh-bude-besedovat-ve-Zline
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 08:52