Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Michael C na Clear Trance již tuto sobotu

Česká DJská star Michael C se vám představí již tuto sobotu na zbrusu nové klubové noci Clear Trance ve Zlínském Metru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Clear Trance
sobota 1. května 2010 21:00
(konec +- neděle 2. května 2010 04:00)
Metro
Zlín (CZ)
Michael C je talentovaný DJ a producent pocházející z České republiky, na jejíž taneční scéně působí od roku 2004. Od té doby se dokázal vypracovat v respektovaného DJe, kterého charakterizuje jeho osobitý originální zvuk, jež na party nikoho nenechá v klidu. Jeho oblibu podtrhuje i velmi uvolněné vystupování za mixážním pultem, doplněné o spontánní a aktivní komunikaci s publikem. Ať už Michaela slyšíte v malém klubu nebo na velké halové party, můžete si být jisti, že akci rozhýbe, jak jen to bude možné!  V současné době se Michael C soustředí především na vlastní hudební produkci. Kromě autorských skladeb spolupracuje na různých hudebních projektech, remixuje mnoho známých DJs a producentů, stále vylepšuje své studio a začíná vydávat tracky na zahraničních labelech. Přitom již pomýšlí na první autorské album. Etabluje se stále více v zahraničí, což je také jedním z jeho hlavních cílů.

Pokud jde o zařazení do hudebního stylu, Michael C nezapomíná na své kořeny v trance music, doplňuje je však jedinečnými aktuálními prvky z jiných stylů. Ve svých setech kombinuje směs trance, electra a techna v jeden zábavný celek, dodávající spousty pozitivní energie.
V roce 2004 začíná Michael sbírat zkušenosti v malých klubech, v Pardubicích rozjíždí svoji rezidentní noc Re:Fresh Live! a v prosinci se již dostává na velkou vánoční party v KC Karlov v Benešově u Prahy po bok Marca van Lindena. V roce následujícím se díky svým úspěšným vystoupením dostává do T-Mobile Areny na party ReflectionsArminem van Buurenem, na festivaly Summer of Love a Mácháč s Paul van Dykem a do podvědomí všech se zapisuje svým nezapomenutelným setem na Tiesto Central Eastern European Tour, kde vystupuje před 15 000 lidmi jako jediný český zástupce! V dalších letech Michael C získává rezidentní noc Entrance v legendárním klubu Roxy v Praze, úspěšně předvádí svůj nezaměnitelný cit pro hudbu na prvním vydání TransmissionFerry Corstenem, pravidelně vystupuje na předních českých i zahraničních letních festivalech (Be Okey Léto, Summer Of Love,  Sundance, Trnkobraní, MTV BeeFree, Hradhouse, Creamfields, Maddox Open-Air a mnoha dalších), představuje se v nejlepších klubech po celé České republice a upevňuje svoje postavení v oblíbenosti mezi domácími clubbery. O tom vypovídá i pravidelné umístění jeho jména na předních pozicích různých výročních anket. V Dance Music Awards tři roky nechyběl v TOP 10 kategorie DJ Roku (prozatím nejlepší umístění bylo 3. místo), v roce 2006 byl zvolen nejlepším českým djem podle Trance.cz a v roce 2007 čtenáři hudebního serveru DJz.cz Hlasovat pro něj můžete samozřejmě i na celosvětově známém žebříčku THEDJLIST.COM.

Michael se také často objevuje v médiích: na TV Óčko byl několikrát hostem Frisbee, provázel po Praze tým maďarské televizní show Laptop DJ na RTL COOL TV, je pravidelným hostem radioshow Club Mix na Danceradiu, jeho sety se hrají na světoznámých rádiích DI.fm, ETN.fm, trance.fm, Afterhours, Puresound.fm, na  mexickém Masmusic.fm, polském RMI.fm nebo skotském rádiu Oban.

V roce 2006 začal Michael věnovat úsilí a čas i vlastní hudební produkci, dva roky poté už jeho releasy oficiálně vycházejí po celém světě, zejména na nejznámějších serverech jako Beatport nebo iTunes. První úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat, Michaelův remix tracku Old Monitor do své Top 10 zařadil i holandský DJ a producent Joop, techtrance skladba Penetrate se držela dlouho na nejvyšších pozicích prodejnosti na serverech Audiojelly a Trackitdown, většina skladeb našla své místo v bagu djs v zahraničí nebo v playlistech radioshows v USA, Brazílii, Rusku či mnoha dalších zemích. Produkce Michaela C je charakteristická originálním spojením výrazných zvuků, nájezdů a melodií, prolínají se v ní styly trance, electro a techno. Michael má na svém kontě kromě svých vlastních tracků i řadu remixů, jmenujme například úspěšnou práci pro DJe Nea, kapelu Bek Ofis nebo slovenského Roberta Buriana. V létě 2009 z Michaelovy hudební dílny do světa vyrazila novinka Bubble, v prosinci vyšly remixy Chilli Girl pro Martina Veina, a připravuje se Michaelovo nové EP.

V roce 2010 Michael plánuje velké věci. Startuje novou rezidetní noc REFRESHment v rodných Pardubicích (stejnojmenná Michaelova mixovaná hodina se rozjíždí od února každý měsíc i v tanečním bloku Party Machine na rádíích Kiss), chystá se na další vystoupení v zahraničí, produkuje nové skladby a stal se členem ambiciózního labelu Trance All-Stars Records. Spolupráce s Jean Lucem nazvaná Exported vyjde na holandském vydavatelství Total Digital Recordings. Všechny nové Michaelovy releasy primárně směřují za hranice České republiky.

V současné době se Michael dostává stále častěji do povědomí lidí i mimo Českou republiku. Pravidelně hraje v Německu, na Slovensku a v Itálii, kde v červnu 2009 zazářil na festivalu Summer Emotion 2009 (tam se i v létě vrací)! Slyšet ho mohli i fanoušci na festivalu Summer City v Polsku nebo 3000 lidí v klubu Yes v exotické Číně. Na konci roku 2008 začal být Michael C zastupován v Portugalsku. Jako první a prozatím jediný český DJ hrál Michael C na legendárních Euphonic Night v Berlíně a Drážďanech a již dvakrát s velkým úspěchem vystoupil na německém festivalu House of Summer. V roce 2009 se jako headliner představil v berlínském klubu Raumklang na party Transition.

Sunshine Radioshow je dalším neoddělitelným článkem Michaelovy prezentace. Pořad má na kontě již daleko přes 150 vydání a jeho obliba stále roste! Každý týden můžete na třech českých a jednom zahraničním rádiu slyšet aktuální novinky elektronické hudby. Na Fun 1 Station, rádiu Seejay a Sensation Factory vás čekají vždy dvě hodiny. Na vlnách zahraniční stanice Puresound FM jen hodina namixovaná Michaelem – zde se pořad Sunshine zařadil po bok světoznámých hvězd jako Sander van Doorn, Alex MORPH, Matt Darey, Marcel Woods, Ronski Speed a mnoho dalších. Kompletní časový rozvrh všech vysílání najdete na www.djmichaelc.com v sekci SUNSHINE.

Nově od února 2010 startuje na rádiích Kiss Michaelova hodinová show REFRESHment, která je součástí tanečního bloku Party Machine. Každý měsíc máte možnost slyšet to nejaktuálnější z trance a progressive v Michaelově osobitém podání. Více najdete na www.partymachine.cz.

sety:
REFRESHment 02 @ Kiss Radio Network - March 2010
Progressive Mix from San Sessions @ DI.FM
Potvrďte svoji účast na Facebooku. ;)
Andree
(Ondřej Škrabánek)
středa 28. 4. 2010 08:00
Škrabánek, Ondřej. 2010. Michael C na Clear Trance již tuto sobotu. Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2010. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3138. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Michael-C-na-Clear-Trance-jiz-tuto-sobotu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 06:52