Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ostrava oslaví první máj v klubu Marley. Street dance battle 4

Přijďte oslavit první máj do ostravského klubu Marley, čekají vás Dj Lowa, tanečníci z celé republiky, jedinečná atmosféra a spousta zábavy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
STREET DANCE BATTLE QUEENS STYLE ZONE 4
sobota 1. května 2010 17:00
(konec +- neděle 2. května 2010 00:00)
Marley club
Ostrava (CZ)
Úspěšný street dance battle s názvem Queens Style Zone totiž chystá své čtvrté pokračování …

Kdo byl na některém z předchozích vydání akce Queens Style Zone, se kterým v září loňského roku vtrhl do Ostravy český street dance magazín HIPHOPDANCE.CZ, určitě ví, o čem je řeč. Hudba, zábava a hlavně tanec, to jsou tři hlavní atributy tradiční akce v klubu Marley, jejíž čtvrté pokračování je naplánováno právě na první máj, tj. 1. května 2010.

MÁTE RÁDI HIP HOP, HOUSE NEBO FUNKY?

Je to úplně jedno, protože v Marleyi se bude tancovat na všechny tyto tři hudební styly. Hip hop i house dance battle proběhne v Ostravě zatím nepříliš známým systémem seven to smoke. Ten je ale pro tanečníky i diváky mnohem atraktivnější, protože osm nejlepších tanečníků v každém stylu bude chtít dokázat, že porazí všechny své soupeře. Jde o nejtěžší, ale zároveň nejspravedlivější systém, vítězství a hodnotné ceny od hlavního partnera akce hip hop shopu Queens totiž nikdo nedostane zadarmo.

Funk styles se zase představí v jedné ze svých nejnovějších forem, prostřednictvím waacking battlu. Waacking je taneční styl, který vznikl v amerických gay klubech, dnes se jím ale ve většině případů prezentuje něžnější pohlaví. Pokud máte rádi funky, disco 70s nebo 80s a tanečnice na podpadcích, máte se na co těšit.

KDO JE NEJOBLÍBENĚJŠÍ PARTY DEEJAY?

Na jednoduchou otázku jednoduchá odpověď. Dj Lowa, nekorunovaný král hiphopových parties nejen na Severní Moravě, trojnásobný IDA šampión, nový dj zlínských De Fuck To, člen deejayského seskupení Out Of Control, speaker rádia Helax a také velmi oblíbený street dance battle dj. Právě on se představí za deejayským pultem na Queens Style Zone 4. Bude hrát nejen tanečníkům na battlech, ale také na následné after party.

PRVNÍ MÁJ, LÁSKY ČAS

O tom, že 1. května 2010 nebudeme v ostravském klubu Marley slavit svátek práce, není pochyb. V rámci speciální after party se totiž můžete těšit na love classics mix by Dj Lowa, speciální vystoupení taneční skupiny Beat Up, ale i další překvapení. K tomu spousta jamů ve všemožných tanečních stylech, takže na své si přijde určitě každý. Takže vemte svou drahou polovičku, přijďte se bavit a podpořit pouliční tancování.
Fred
(Fred Durst)
středa 28. 4. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Ostrava oslaví první máj v klubu Marley. Street dance battle 4. Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2010. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3135. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ostrava-oslavi-prvni-maj-v-klubu-Marley.-Street-dance-battle-4
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 05:48