Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Jochen Miller

Dalším hvězdným jménem tanečního festivalu Pleasure Island bude prestižní holandský Dj a producent Jochen Miller. Jeho magické vystoupení se odehraje na Pure Trance stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS
sobota 24. července 2010 12:00
(konec +- neděle 25. července 2010 06:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Na stagi vystoupí po boku jmen jako jsou Gareth Emery, Menno de Jong, Giuseppe Ottaviani, Filo ad Peri, Scot Project, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender. Pojďme se tedy podívat na krátkou historii tohoto talentovaného umělce…

Jochen Miller, který pochází z Holandska, začal s produkcí v roce 2001, a kromě hraní tráví většinu svého času v jeho vlastním domácím studiu, kde tvrdě pracuje na nových hudebních lahůdkách. Jochen Miller je jednou z nejrychleji stoupajících hvězd v oblasti taneční hudby, a to díky silné podpoře producentů jako Rank 1 či Cor Fijneman. Již první vinyl, který spatřil svět v produkci Jochena Millera pod názvem „Vanity“ se setkal s velkým úspěchem, jak na domácí scéně, tak v zahraničí. Ještě silněji pak zapůsobil se skladbou „India“, která se dlouhou dobu držela na předních příčkách tanečních hitparád. Později vyprodukoval skladbu „Chromatic“, která se zároveň stala titulní skladbou k jednomu z největších tanečních eventů s názvem Emporium. V roce 2005 byl již Jochen Miller v první desítce holandských umělců s několika dalšími hity. Od roku 2007 začal vydávat pod labelem High Contrast, ze kterého můžeme zmínit například skladby jako „Twisted mind“ či „Alive“. Další velmi úspěšné skladby, které zařadily tohoto holandského DJe a producenta mezi respektované umělce byly „Lost Connection“, „Eclipse“, „9 Minutes“ či „Face Value“. V současné době hraje Jochen Miller na těch nejlepších eventech jako jsou Mysterland, Dance Valley, Trance Energy či prestižní Winter Music Conference v Miami. Připravte se na nezaměnitelný zvuk tech-trancové energické hudby, která vás vezme na cestu do světa čar a kouzel největšího domácího tanečního festivalu Pleasure Island.

Pokuď již nyní víte, že si nenecháte ujít tuhle magickou letní událost, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek, které jsou v prodeji za 990CZK do konce dubna v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500CZK s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.
Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz

Jochen Miller - Lost ConnectionZdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
čtvrtek 29. 4. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Jochen Miller. Vychytané.cz. [Online] 29. 4. 2010. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3134. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Pleasure-Island-predstavuje-hvezdu-jmenem-Jochen-Miller
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: sobota 18. května 2024 19:12