Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pohádková neděle ve Zlatém Jablku - O velikonočním zajíčkovi

Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko připravuje pro své nejmenší návštěvníky další bezplatná divadelní představení. Po úspěchu předchozích vystoupení čeká na děti v neděli 25. dubna již čtvrtá pohádka – O velikonočním zajíčkovi. Malí návštěvníci Zlatého jablka se mohou těšit na interaktivní, zábavní hru s velkými loutkami v dětském koutku.
Přidat na Facebook
Pravidelná nedělní představení se konají vždy poslední neděli v měsíci, a to po celý rok. Obchodní centrum Zlaté jablko je organizuje od ledna. Pohádky mají dětem zpříjemňovat rodinné nákupy. Začínají vždy v 10 hodin ráno a v 15 hodin odpoledne v dětském koutku. Vstup je zdarma.

Rodiče si mohou zvolit, zda se chtějí dívat na pohádku společně se svými dětmi nebo vyrazí na pohodové nákupy, 40 až 60 minut, během kterých děti sledují vystoupení. Po celou dobu představení musí být pod dohledem rodičů pouze děti do tří let věku. „Chceme nabídnout vždy něco navíc. Přemýšleli jsme, jak nejlépe usnadnit rodičům s dětmi jejich nákupy. Děti jsou aktivní, není jednoduché udržet jejich pozornost při nákupech. Baví je interaktivita a vrací se ke hře s hračkami, bez televize a počítačů, proto mohou tento čas strávit vesele a po svém“, říká Jiří Kratochvíl, ředitel OZC Zlaté jablko.

Místo na divadelní představení je navíc možné si i rezervovat. Stačí napsat na e-mailovou adresu: kot@zlatejablko.cz a dítě na představení přihlásit. Z organizačních důvodů je ale nutné, aby se děti, které mají rezervaci, dostavily do dětského koutku nejpozději 15 minut před začátkem představení. O pohádky je mezi malými návštěvníky velký zájem, a všem opozdilcům se tak může stát, že se na představení již nedostanou.

Plánovaná představení realizuje brněnská divadelní společnost Koráb, která má bohaté zkušenosti s pořádáním společenských akcí pro děti. Děti si mohou hrát s loutkami, aktivně se zapojovat do hry, rozvíjet svou iniciativu a tím plnohodnotně trávit volný čas.

SEZNAM PŘIPRAVOVANÝCH HER:
O velikonočním zajíčkovi 25. duben, 10:00 a 15:00
Pohádkový karneval 30. května, 10:00 a 15:00
Princezna s dlouhým nosem 27. června, 10:00 a 15:00

Další plánované pohádky: Hvězdné pohádky, Bajaja, Sindibádova dobrodružství, Dlouhý, široký a bystrozraký, O zlatovlásce, Pták Ohnivák a liška Ryška, Betlém

Zdroj: TZ Comtech
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 24. 4. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Pohádková neděle ve Zlatém Jablku - O velikonočním zajíčkovi. Vychytané.cz. [Online] 24. 4. 2010. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3126. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pohadkova-nedele-ve-Zlatem-Jablku---O-velikonocnim-zajickovi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 21:44