Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pokračování AVATARA bude pod vodní hladinou!

Dnes byl v Americe zahájen prodej Blu-Ray a DVD Avatara. Slibovaná 3D verze byla pro začátek pozastavena. Cameron je velký kouzelník a chce do kin pustit vylepšenou verzi..
Přidat na Facebook
Chystá se re-release pro kina, protože chce Cameron posbírat peníze, o které ho připravila Burtonova Alenka v říši divů. Ta si pro sebe valnou většinu 3D pláten nakradla v době, kdy se na modrásky ještě pořád houfně chodilo, a proto Avatar v srpnu vrátí úder. I s novými šesti minutami stopáže, na kterých se nyní pilně pracuje ve Weta Digital. Uvidíme tak, jestli jde opravdu o film, který chce úplně každý zažít na velkém plátně. A jestli bude lákadlo přidaných desítek vteřin nějak závratně fungovat i na ty, kteří už jej mají párkrát za sebou.

Tenhle chytrý marketingový tah ale není zdaleka tím posledním, který mají Foxové v kapse. Mnohem zásadnější zprávou je, že začíná nabírat reálné obrysy pokračování. Respektive hned dvě. Sám Cameron se totiž rozmluvil o tom, že hodlá prvního Avatara trumfnout svým oblíbeným tahem - vydá se pod vodu. Sequel nám prý představí pandorský oceán, plný stejně rozmanité fauny a flory, jakou lze najít na jejím povrchu, a odehraje se tam minimálně tak velké dobrodrůžo, jaké nabídla jednička. O detailech zatím pomlčel, naznačil ale, že ani tímhle příběh Jakea Sullyho rozhodně neskončí.

Chcete se zasmát, mrkněte, jak může vypadat taková letní parodie na filmové hity!


Cameron má pořád v hlavě celou modrou trilogii, a ve třetím díle hodlá zapojit do hry i celý systém Alpha Centauri AB. To je těch pár planetek, které se nacházejí v blízkosti Pandory (každý si snad pamatuje, že to je jen měsíc), a mohly by mu poskytnout dost prostoru k vytvoření pár dalších oslnivých světů. V nejbližších letech by nás tedy měly čekat dva zbrusu nové výlety do cizích, počítači oživených krajů, které se nám budou snažit vyrazit dech stejně jako nebezpečná džungle, jíž jsme si mohli prohlédnout v prosincovém komerčním trháku.

Autor: KarelR
Zdroj: www.MovieZone.cz
majkl
(Michal Gaja)
pátek 23. 4. 2010 08:00
Gaja, Michal. 2010. Pokračování AVATARA bude pod vodní hladinou!. Vychytané.cz. [Online] 23. 4. 2010. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3122. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pokracovani-AVATARA-bude--pod-vodni-hladinou!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 00:07