Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Malé nebo veeelkéééééé??

Upřímně, málo lidí na světě je stoprocentně spokojeno se svým zevnějškem. Nejvíc si vždycky budou stěžovat holky: „Podívej se jaký mám špek!“ (Slečna vážící padesát kilo i s postelí). V názorných příkladech bych mohla pokračovat do nekonečna. Podle zkušenosti si většina něžného pohlaví stěžuje na prsa, buď jsou moc obří nebo malinká. Co na to pááááááni??
Přidat na Facebook
David (21): „Nositelky malých prsou mi připadají křehoučké a hodně holčičí. Velké mě trochu děsí.“

Danny (20): „, To je něco pro mě.. mám rád tak akorát.. velký mi nevadí, ale nevadí mi ani malý.. určitě si nevybírám holku podle toho.. ale je jasný, že když má holka trochu větší prsa, tak mě to zaujme víc.. já bych si třeba představoval velikost 2-3 a pevný.“

Honza (17): „Osobně mám radši malá prsa, jestli se tomu tak dá říkat, dvojky jsou optimální a proč? Co je malé to je milé, velké už jsou moc velké, ne?“ (Trochu se nám do toho vysvětlování zamotal :o)

Tomáš (21): „No, podle mě jsou hezčí větší prsa, ale je to můj názor, každému se může líbit něco jiného. Já třeba mám rád, když má holka prsa akorát jak se říká do ruky.“

Zdenek (24): „Jednou jsem na diskotéce sbalil hezkou babu, byla dobře a rovnoměrně vyvinutá na první pohled. Přiznávám se, že jsem ji schválně opil, abych byla povolnější. Zatáhl jsem ji ke mně do bytu. Po dlouhém dobývání do podprsenky jsem zvítězil, ale v ruce jsem držel bavlněnou ponožku!“ (Smůla, coo?)

Mirek (18): „Ségra má pěkný melouny. Vím, že ji některé spolužačky závidí, ale ona tím vlastně trpí. Stěžuje si na zemskou přitažlivost, na bolest v zádech, na zařezávání ramínek od šprndy do ramen. Ještě že se s ničím takovým nemusím tahat já.“ (Ale taháš)

Jirka (20): „Já bych to neřešil. Malý, velký, tlustý, tenký. Je to jedno.“ (Jirka asi nepochopil, co poměřujeme ).

Adam (19): „Mě spíš záleží na tom, co má holka v hlavě. A mimochodem mě víc bere zadek.“

Nechci být průda, ale ten kdo se fakticky řídí podle fyzických předností si jednou nabije. Prsa neprsa, zadek nezadek…
joslin
(Petra Hrabalová)
středa 20. 12. 2006 08:00
Hrabalová, Petra. 2006. Malé nebo veeelkéééééé??. Vychytané.cz. [Online] 20. 12. 2006. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=312. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Male-nebo-veeelkeeeeee??
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.228.219
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 10:27