Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TOUR DE TRANCE - welcome edition

Vychytaná partička producentů Clublife Promotion si pro vás připravila další akci - Tour De Trance. Bude v božský čas, a to přímo 25/12/2006 v Musiclandu (v áčku ;) ), kdy budete všichni přežraný vánočníma ozdobama (z čokolády, sklo potom), bramborového salátu a podobně a budete to chtít vypařit. A wo co teda kurňa gou?
Přidat na Facebook
Takže stručně pro ty, co ty malý na obrázku níž písmenka nerozeznaj :)
Datum: 25. prosince 2006
Místo: Musicland Zlín
Vstupné: kilo
DJs: Milan Lieskovsky & Eddie Sedner (SK), Milhaus & Tuta (CZ, Clublife), Patrik Kubej (CZ, Clublife), L'Sada (CZ, Czech-Dance).To mrňavý oranžový dole je naše logo, jsme mediální partneři, takže co? Čekejte fotoreport ;) Tuhle akci doporučujeme, bude stát za to Však čtěte dál zbytek tiskovky, co jsme dostali..

Clublife Promotion má na programu další díl party Tour De Trance, a to dne 25.12.2006 ve Zlínském Musiclandu, kde se bude konat výjimečná vánoční party s názvem Tour The Trance - Welcome Edition, a to u příležitosti návratu z Chiny zlínských DJs Milhause a Tuty, kteří zde působí v clubu Yes, kde mají společnou residenturu.

A jako hlavního hosta si hned pozvali slovenské trance dje Eddieho Sednera & Milana Lieskovskyho, a dále velice kvalitního progressive-trance DJe, DJe Lsadu a opavského DJea Patrika Kuběje aka DJe PK, kterého jste již mohli několikrát ve Zlíně slyšet. Mezi hlavní hvězdy večera patří Eddie Sender, který je producentem převážně tanečních stylů uplifting trance, progressive trance, progressive house a v neposlední řadě i euro trance. Eddie se nejvíc věnuje uplifting trancu a své aktivity zaměřuje do vod zahraniční produkce, kde se mu podařilo podepsat smlouvu hned s několika anglickými a holandskými labely, jako je Armada Music, Totaldigital Recordings, Aurora Digital, Kyr Records a Baroque Records. Do konce tohoto roku vyšlo a nebo ještě vyjde na těchto labelech Eddiemu 7 skladeb. K dalším jeho aktivitám patří také remix skladby Summer Fun pro FUN Radio.

Ještě můžeme vzpomenout spolupráci se jménem Kamil Polner, se kterým společně vydal skladbu pod názvem Polner & Sender - Energy Sublimation na holandském vydavatelství Armada Music. Dále je tu skladba Aum Gasana, která je upsala k labelu Baroque Records a nachází se na officiální kompilaci BeeFree 2006. Dalším hlavním hostem je Milan Lieskovsky, který je známý ze společného vystupování s Robertem Burianem. Po společném vydání skladby Izotope Stability. Téměř hned přišla šance pro tvorbu radio show a výsledek je rezidentní program nazvaný Progressive Mind vysílaný v pravidelném měsíčním intervalu na progressive kanálu kanadského radia ETN.FM.

Milan Lieskovsky v současnosti sbírá stále zajímavější reference, např.: party BeOkey s Markusem Schulzem, nebo festivaly Paradog, či OKEY léto. Dále je hlavním organizátorem eventu Progress Your Mind v nověotevřeném klubovém prostoru Dopler Bratislava. V tracklistech Milana Lieskovskyho naleznete jména jako jsou Markus Schulz, Above & Beyond, Niklas Harding, Flash Brothers, Gabriel & Dresden. Sety Milana Lieskovskyho jsou vždy zárukou kvalitního hudebního zážitku, plné inteligentních trancových pasáží. A to vše uslyšíte den po Štědrém dnu, 25.12.2006, ve Zlínském Musiclandu.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 19. 12. 2006 08:00
Prachař, Štěpán. 2006. TOUR DE TRANCE - welcome edition. Vychytané.cz. [Online] 19. 12. 2006. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=311. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TOUR-DE-TRANCE---welcome-edition
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.94.86
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 00:31