Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FRISBEE LIVE - Óčko TV párty feat. Béla En

Tak tady prostě nemůžeš chybět!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FRISBEE LIVE - Óčko TV párty feat. Béla En
pátek 23. dubna 2010 21:00
(konec +- sobota 24. dubna 2010 04:00)
Bunkr Club
Vsetín (CZ)
Originální párty Frisbee L!ve hudební televize Óčko pod vedením profíka Béĺy En přijede již v pátek 23.4. do vsetínského Bunkr Clubu a rozjede párty, na kterou se nezapomíná! Rozjede první show TV Óčko ve Zlínském regionu!

Speciální večer plný úžasných vystoupení a té nejlepší hudby!Headlinerem tohoto večera je nikdo jiný než skvělý DJ, moderátor, komentátor a sportovní nadšenec Béla En(www.belaen.net), kterého můžete vidět na Óčku v pořadu Frisbee, jež se vysílá pravidelně ve středu v 19hod.
Tento pořad je jediným českým televizním programem čistě o elektronické hudbě. Objevují se v něm klipy, které „óčko“ tuzemského diváka pravděpodobně dosud nespatřilo, a to ať už se jedná o horké novinky nebo o klipy staršího data. Též máte možnost se v něm dozvědět nejnovější zajímavosti z českého i světového hudebního pole, či sledovat rozhovory a následné sety zajímavých DJ hostů. (http://www.facebook.com/frisbee.ockotv)


Sekundovat mu bude DJ Slick(www.dj-slick.eu) jež je momentálně velmi oblíbeným pražským DJem. Jeho sety můžete poslouchat též ve speciálním pořadu Dance Extravaganza rádia Evropa 2, kde hraje po boku takových jmen jako DJ Tiesto, Neo, Salačová...

Na parketě rozehřejí a náladu přinesou známí a oblíbení Andree & MiRCi, zastupitelé serveru vychytane.cz a hlavně náš rezident Ian Zlama, který prostě umí nenásilně donutit k tanci :)

Program tím však nekončí! Můžete se těšit na barmanskou show(www.umimvsechno.cz), při které budou ve vzduchu létat nejen skleničky, ale zažijete i abnormálně překvapivou ohnivou show!
Imitátor Michaela Jacksona s námi zavzpomíná na popového krále a taneční skupina Jacksons 9 (www.allstyleunit.cz) ukáže co všechno Michaelova choreografie dokáže.


Součástí párty Frisbee Live pravidelně bývá též, kromě úžasné hudby a nezapomenutelné nálady, speciální videoprojekce, hromady dárečků a mnohá další milá překvapení jako ovocný bar či žužu panáky :)

Není prostě jiná možnost, než v pátek 23.4. navštívit Frisbee Live - Óčko TV párty ve vsetínském Bunkr Clubu!
Tohle všechno můžeš mít za pouhých 50,-CZK, což je, při tak skvěle nabitém programu a jedinečné show, jednoduše za "hubičku"!!


Začínáme již ve 21hod a doporučuju přijít včas, aby ti nic neuteklo!!

Věříme, že už teď se na párty těšíš stejně jako my!

Od nás - pro vás!
Vaše BC crew
DaDiKa
(Petra Daňková)
úterý 20. 4. 2010 08:00
Daňková, Petra. 2010. FRISBEE LIVE - Óčko TV párty feat. Béla En. Vychytané.cz. [Online] 20. 4. 2010. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3106. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FRISBEE-LIVE---Ócko-TV-party-feat.-Bela-En
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 19:47