Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nina Sky on Indecent Special

Nejlepší klub v Praze – klub Sasazu – spolu s Black Tree Ent ti přináší další vydání Indecent Special s DJem Black Jesusem a DJem Kaz D
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Nina Sky
pátek 30. dubna 2010 21:00
(konec +- sobota 1. května 2010 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Tentokrát se těš na žhavé RnB sety od rezidentů Indecent párty, k tomu ti zatancuje taneční skupina Just Incredible Team se svou sexy choreografii a ještě ti živě zazpívá a své výborné vystoupení předvedou slavná dvojčat z Ameriky Natalie a Nicole – alias NINA SKY.

Bezesporu, Dj Black Jesus patří k nejlepším a nejznámějším RnB djům v České Republice. Jeho párty jsou plné energie, která je vysoce nakažlivá a tak se připrav, že tento Dj tě rozhodně nažhaví.

Chceš zažít něco, co se jen tak nevidí? Tak to se určitě příď podívat na mistra za gramcema –dje Kaz D. Jeho charisma, neuvěřitelný sexappeal a cit pro hudbu tě přivedou do jiné dimenze.

Již několikrát se ti na Indecentu představil tým neuvěřitelných tanečníků a tanečnic – The Just Incredible Team. Jejich vystoupení jsou nabité energii se sexy kostymy a nezklamou tě ani tentokrát. Těš se na jejich novou, nebezpečně žhavou, choreografii.

A to nejlepší nakonec - máme tu čest přivítat na naši párty páreček krásných dvojčat – Nina Sky. Tyto super sexy zpěváčky mají za sebou pestrou hudební historii a jejich songy bodují na hitparádách po celém světě. Jejich skladby jsou notoricky známé a nechybí na žádné kvalitní urban párty v hlavních setech DJs. Toto multi-talentované duo známé jako Nina Sky, nejsou jen dvě nebesky atraktivní mladé dámy, ale také zpěvačky, tanečnice, djejky a hudební skladatelky. Jejich hudba to jsou hlavně rytmy raggeaton, RnB a hip hop, ovlivněné prostředím, v kterém vyrůstaly - Queens v New Yorku.

Nina Sky spolupracují s takovými legendami jako jsou Betty Wright, Daddy Yankee, Fat Joe, Rick Ross, N.O.R.E., Flo-Rida, Pitbull, Lil' Jon, Sean Paul, Ivy Queen and Daytona.

Nina Sky spolupracují s těmito producenty: Scott Storch, Ryan Leslie, Cipha Sounds, Solitair, Cool & Dre, Salaam Remi, The Jettsonz….

Remixes: J. Holiday's - Bed, Elliott Yamin's - Wait For You a Cassidyho My Drink n My 2 Step.

Přijď si poslechnout a podívat se na to nejlepší ve městě.

Hit Singles:

:: "Move Ya Body" (feauring Jabba)
:: "Turnin' Me On"
:: "Sugar Daddy"
:: "Flippin' That" (featuring Rick Ross)
:: "Get Ya Clothes Off" (featuring Daytona)
:: "Curtain Call" (featuring Rick Ross)
:: "On Some Bullshit"
:: "Beautiful People"


Fred
(Fred Durst)
neděle 18. 4. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Nina Sky on Indecent Special. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2010. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3102. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nina-Sky-on-Indecent-Special
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 01:42