Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Genny Ciatti oslavila plnoletost na sobotním představení Děti ráje

Děti Ráje - představení, které pravidelně končí aplausem ve stoje. Představení, kde si diváci zpívají s herci. Muzikál, v němž hlavní roli hrají písničky.
Přidat na Facebook
Genny Ciatti, vycházející hvězda muzikálu Děti Ráje, při sobotním představení oslavila své 18 narozeniny. Popřáli jí nejen hlavní představitelé Sagvan Tofi, Lukáš Vaculík ale i většina herců, zpěváků i tanečníků. Nechyběli např. Míša Nosková , Michal Foret, Bořek Slezáček, Šárka Marková…. Mladá herečka, která v muzikálu hraje roli Báry, si také na prknech Goja Music Hall poprvé ve svém život připila s maminkou šampaňským. Krásný dárek jí připravili i diváci, kteří během obou sobotních předstveních tančili v hledišti a herce ocenili dlouhotrvajícím aplausem ve stoje.Děti Ráje napsal legendární ledoborec dívčích srdcí, zpěvák a herec Sagvan Tofi, kterého v představení po letech znovu doprovází jeho někdejší kamarád do deště Lukáš Vaculík. Režie se ujal muzikálový matador Petr Novotný (Jesus Christ Superstar nebo Les Misérables – Bídníci). Na pódiu se dále objeví Michaela Nosková, Bořek Slezáček, Michael Foret, Braňo Polák, Petr Poláček nebo Martin Zounar. Po jejich boku se rodí hvězdy nové, protože producenti muzikálu nechtěli vsadit jen na osvědčené tváře a tak tahají z rukávu trumfy v podobě mladých jmen, která si už ale návštěvníci představení budou dobře pamatovat. Třeba Tomáš Löbl, Michaela Sejnová nebo Genny Ciatti.
A to vše zdobí skvělé výkony tanečníků pod vedením choreografky Dětí Ráje Petry Parvoničové. Více o muzikálu na www.detiraje.cz

Zdroj: TZ Kristina Horáčková
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 18. 4. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Genny Ciatti oslavila plnoletost na sobotním představení Děti ráje . Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2010. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3096. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Genny-Ciatti-oslavila-plnoletost-na-sobotnim-predstaveni-Deti-raje-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 11:56