Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zlínský Majáles žhaví motory!

SVŠ Majáles UTB 2010 ve stylu Vesmír! Pořadatelé, studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, slibují hvězdné obsazení hudebního nebe, ko(s)mické soutěže a nekonečnou zábavu. Vše se uskuteční 4. května od 13:00 hodin – průvod městem, hlavní program na náměstí Míru a večerní doprovodný program ve zlínských klubech.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SVŠ Majáles UTB 2010
úterý 4. května 2010 21:00
(konec +- středa 5. května 2010 04:00)
náměstí Míru
Zlín (CZ)
Letošní Majáles je jako již tradičně rozdělen do několika částí. Tou první bude slavnostní pochod středem města, tentokrát ozvláštněn bubeníky z ostravského Bumbumbandu XL. Hlavní program proběhne na náměstí Míru. Součástí je volba Krále Majálesu, další doprovodné soutěže o ceny a samozřejmě vystoupení hudebních skupin FiHa, Xindl X a tahounů celého odpoledne – kapely Mňága a Žďorp.

Večerní program se uskuteční v několika zlínských klubech současně. Tradičně v Golemu s nádechem rocku a v hip-hopovém Musiclandu. Ve Flipu zazní nestárnoucí oldies hity a Zelenáčova šopa bude, jako odpočinková stage, nekuřácká. Poslední letošní hudební scénou je dokonce roztrojené Velké kino – prostor před ním a obě postranní chodby uvnitř se rozezní ve stylu Drum and Bass.

Každá z šestice fakult zlínské univerzity dostane své zástupné jméno jako název světa z jiné části vesmíru, který je pro ostatní lidi zatím velkou neznámou. Tato jména budou charakterizovat hlavní náplň jednotlivých institucí. Budou jimi chronologicky (podle data objevení/založení) Polymeron (Fakulta technologická), Ekon (Fakulta managementu a ekonomiky), Arthor (Fakulta multimediálních komunikací), Binar (Fakulta aplikované informatiky), Lingua (Fakulta humanitních studií) a UH 68601 (Fakulta logistiky a krizového řízení).

„Letošní průvod městem jsme chtěli něčím ozvláštnit. Proto věříme, že bubeníci z Ostravy tomu dají ten správný rytmus! Tímto bychom chtěli pozvat všechny, aby se připojili a přišli na náměstí Míru, kde bude mimo hudebního programu připravena řada soutěží o hodnotné ceny, z čehož vítěz získá jazykový pobyt v Londýně na dva týdny. Téma vesmír navíc skýtá nekonečné možnosti, jako samotný význam toho slova, a tak doufáme, že i kostýmy budou netradiční. Možná až zvláštní. Kromě hlavní hudební scény bude na prostoru náměstí například ještě stánek s pečeným seletem, které budou návštěvníci moci zapít třeba pod Red Bull stanem. V jednotlivých klubech mohou přiostřit s akčním drinkem: 1 Red Bull + 2 vodky za 80,- Kč,“ vyjádřil se Jiří Ježek, manažer letošního SVŠ Majálesu UTB 2010.

Zbývá jen dodat: Vzhůru do vesmíru! Odlétáme 4. 5. 2010.
Postupně budou zveřejňovány veškeré informace o průběhu Majálesu na webových stránkách: www.majales.utb.cz

Zdroj: TZ SVŠ Majáles UTB 2010
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 18. 4. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Zlínský Majáles žhaví motory!. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2010. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3095. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlinsky-Majales-zhavi-motory!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 19:23