Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Sharam Jey.

Největší taneční festival nadcházejícího léta Pleasure Island představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby, které vystoupí v sobotu 24. července na sedmi scénách v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. Prvním esem, které vytahují pořadatelé z rukávu je DJ a producent Sharam Jay, který se u nás představí vůbec poprvé. Pojďme se podívat, co tento německý hudební mág ve světě taneční hudby vykouzlil.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS
sobota 24. července 2010 12:00
(konec +- neděle 25. července 2010 06:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Sharamova historie je velmi pestrá. Začátky jeho hudební dráhy si našly své místo v rockové kapele, až Sharam později objevil kouzlo elektronické hudby. Od tohoto momentu Sharam věděl, že pro něj vede pouze jedna cesta, vzal tedy sluchátka a nikdy se neohlédl zpátky. Jakmile začal s profesionální produkcí, ex-Underworld star Darren Emerson si Sharama vyhlédl a dal mu možnost v příštích několika letech vydávat alba a kompilace pod jeho labelem. První album s názvem „4 Da Loverz“ oblétlo, stejně jako Sharam Jay, celý svět. Bylo pak jen otázkou času kdy Sharam Jay začne vydávat na vlastním labelu.Jeho úspěšný label King Kong Records tak slaví sedmý rok své existence. K jeho kreditu se kromě jiného připsala i spolupráce s Café del Mar, která mu přinesla ocenění Best Dance Track of All Time za remix singlu „Energy 52“. Ale byla to hlavně jeho autorská produkce, která posunula jeho kariéru o úroveň výš. Druhé a úplně nové album „In My Blood“ má tak potenciál stát se velmi úspěšným albem, hlavně díky singlům „Monday Morning“ nebo stejnojmennému singlu „In My Blood“. Krátkou ochutnávku alba „In My Blood“ si můžete poslechnout na http://www.youtube.com/watch?v=OP7eH16HB0s

Pokud již nyní víte, že si nenecháte ujít tuhle magickou letní událost, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek, které jsou v prodeji za 990CZK v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje.
Více informací na www.unitedmusic.czZdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
sobota 17. 4. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Sharam Jey.. Vychytané.cz. [Online] 17. 4. 2010. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3092. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Pleasure-Island-predstavuje-hvezdu-jmenem-Sharam-Jey.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.06s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 14:15