Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Lupeny na Anetu Langerovou? Jo!

Ženský chlapi, kluci holky, ostatní pohlaví - ve středu 20. 12. 2006 ve 21:00 tu máme Anetu Langerovou na Velrybě - a máme pro vás celkem 5 lupenů! Chcete jít? Odpovězte na naši záludnou otázku v článku. Stačí kliknout na více.. ;)
Přidat na Facebook
Čerstvá držitelka Slavíka ANETA LANGEROVÁ pro své fanoušky připravila na prosinec letošního roku 2006 předvánoční klubové turné s názvem Aneta Club Tour´06.Celé turné je na podporu legálního stahování hudby. V rámci každého koncertu bude probíhat soutěž o iPod, se kterým Aneta spojila své jméno a který je také generálním partnerem tohoto tour. Na turné Aneta zahraje nově zaranžované skladby z 6x platinového alba Spousta Andělů. Neměla by také chybět Píseň pro Světlušku, jenž Aneta nazpívala s nevidomým Radimem Vojtkem, u které je také společně s a.m.almelou autorkou hudby.

Anetu doprovodí: a.m.almela (el.kytara), David Landštof (bicí), Jan Cidlinský (basa), Dalibor Cidlinský (kytara, klávesy).

Aneta o koncertech říká: "Tímto turné bych chtěla upozornit na to, že je již možné stahovat muziku legálně i v České republice. Osobně z toho mám velkou radost, iPod je pro mě srdeční záležitostí a díky nové možnosti stahování pro mě bude ještě vzácnějším společníkem. Moc se na předvánoční koncerty těším, protože jsem už delší dobu nevystupovala a hlavně jsem si vždycky přála okusit i klubovou atmosféru, na kterou nebyl doposud čas. Teď je to pro mě velká příležitost něco takového zažít společně s mou nově poskládanou kapelou."
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 18. 12. 2006 12:50
Prachař, Štěpán. 2006. Lupeny na Anetu Langerovou? Jo!. Vychytané.cz. [Online] 18. 12. 2006. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=309. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Lupeny-na-Anetu-Langerovou?-Jo!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: sobota 2. července 2022 13:21