Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rytmus bude točit videoklip s Premierem přímo na Hip Hop Jamu

Venku nám konečně startuje jaro a dlouhé čekání na třetí prázdninovej víkend vám zpříjemníme další zajímavou novinkou letošního Hip Hop Jamu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Hip Hop Jam 2010
čtvrtek 15. července 2010 15:00
(konec +- sobota 17. července 2010 03:00)
Pískovna Oplatil
Staré Ždánice u Pardubic (CZ)
Na letošním 4. ročníku letního festivalu Hip Hop Jam 2010, který se uskuteční 15.-17. července 2010 v přírodním areálu pískovny Oplatil (Staré Ždánice u Pardubic) proběhne s natáčení videoklipu ke skladbě „Jediný“ z Rytmusovo sólo alba „Král“. Skladba se na Rytmovo albu nachází pod číslem 15 a instro má na svědomí první z ohlášených headlinerů letošního Hip Hop Jamu – legendary DJ Premier (USA). Je to další pokračování kooperace amerických interpretů světového formátu s lokálními interprety a ty můžeš být přímo u toho!
DJ Premier (USA) versus Rytmus (SK)Videoklip se bude točit přímo v průběhu Hip Hop Jam festivalu a kromě zmíněných interpretů se bude hlavně snažit zachytit atmosféru celého eventu. Výsledný klip pak bude následně prezentován jako oficiální video ke skladbě a bude nasazen do všech hudebních médií, TV a hitparád!


Připomínáme první jména v line upu letošního Jamu: DJ PREMIER (USA), Bigg Boss Jam (Orion, Vladimir518, James Cole, Hugo Toxxx, La4, DJ Mike Trafik), Rytmus feat. Kontrafakt, Názov Stavby (Čistychov, Dena, Šegi100, Slipo, Bacil, DJ Hajtkovič), Indy&Wich+La4, Nironic (USA), Hi-Def (USA), Rasco (USA), Prago Union, DeFuckTo, Pio Squad, H16 (SK), Vec+Zverina (SK), Moja Reč (SK), BPM, Tafrob, Jay Diesel + David Steel, Kaidžas (SK), Dramatikz (SK), MAAT, 2H+ feat. DJ Tager (SK) + další jména již brzy!

Kromě rapu se můžeš už nyní těšit na obří streetdance/breakdance arénu (produkce by Fidli & Beat Up), letní díl freestyle soutěže Battle Night, top 20 cz+sk DJs, slavnostní vyhlášení letošního ročníku Tic Tac Hip Hop Talents a řadu dalších vychytávek, kterými vás začneme již brzo zásobovat.

Levné lístky pouze do konce dubna!

Zároveň bychom všem rádi připomněli zvýhodněný limitovaný předprodej. Aktuálně jsou pouze do konce dubna 2010 k sehnání 3denní permanentky za libových 500,-Kč + poplatky v sítích Ticketportal CZ (www.ticketportal.cz), Ticketportal SK (www.ticketportal.sk) a konečně! v síti Sazka Ticket (www.sazkaticket.cz), tzn. na každé poště, benzínce či trafice! + přes www.hiphopshop.cz a v kamenných shopech Queens a Rapublic.

Kontroluj oficiální web festivalu www.hiphopjam.cz, kde najdeš odpovědi na tvé otázky. Rozhodně si nenech ujít letošní 4. ročník letního Hip Hop Jamu, díky němuž se mimo jiné můžeš stát součástí videoklipu Rytmuse s Premierem!
DJ Premier (USA)

Rytmus feat. DJ Premier - Jediný


Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 15. 4. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Rytmus bude točit videoklip s Premierem přímo na Hip Hop Jamu . Vychytané.cz. [Online] 15. 4. 2010. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3087. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rytmus-bude-tocit-videoklip-s-Premierem-primo-na-Hip-Hop-Jamu-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 19:56