Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Beskydy Sound - 2 vstupenky za cenu jedné

Beskydy Sound: frýdecko-místecký festival odhaluje další učinkující a již od pondělka nabízí mimořádně dvě vstupenky za 200 korun!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beskydy Sound 2010
sobota 14. srpna 2010 12:30
(konec +- neděle 15. srpna 2010 12:30)
Frýdek - Místek
Frýdek-Místek (CZ)
Již za čtyři měsíce, v sobotu 14. srpna, se na nábřeží Ostravice ve Frýdku-Místku odehraje 4. ročník hudebního festivalu Beskydy Sound. Celý festivalový den bude ve znamení zábavy, dobrého jídla a pití a vystoupení skvělých kapel, mezi kterými nebude chybět ani David Koller s hity Lucie a frýdecko-místečtí supertalenti The Cornflakes. Pořadatelé navíc připravili od pondělí 19. dubna mimořádnou akci. Návštěvníci si mohou zakoupit dvě vstupenky za cenu jedné, tedy dohromady za 200 korun.

„V minulých letech byly vystupující kapely na festivalu více šité na míru lidem středního věku. Letos jsme se rozhodli celý festival dramaturgií více přiblížit mladším návštěvníkům, pro které mnohdy znamená dvěstě nebo třista korun za vstupenku dost peněz. Proto přicházíme s akcí, kdy od 19. dubna během dvou týdnů mohou návštěvníci získat dvě vstupenky za cenu jedné, tedy za 200 korun,“ uvádí Milan Anděl.

Postup jak získat dvě vstupenky na Beskydy Sound za dvě stovky je jednoduchý. Stačí se připojit ke skupině fanoušků festivalu na síti Facebook. Každý registrovaný člen si potom může zvýhodněné vstupenky zakoupit v místeckém Beskydském informačním centru. Celá akce probíhá pouze dva týdny. „Věřím, že především mladší návštěvníky naše akce zaujme, a že si nenechají ujít možnost prožít den plný zábavy a shlédnout plejádu skvělých kapel za pouhou stokorunu“, dodává Anděl.

A je o co stát. Již dříve bylo oznámeno vystoupení kapel Horkýže Slíže, Vypsaná Fixa, Toxique, Dubioza Kolektiv a Psio Crew, nyní k nim pořadatelé přidávají Davida Kollera s hity legendární Lucie a domácí miláčky The Cornflakes. David Koller vystoupí ve Frýdku-Místku vůbec poprvé a hned pod širým nebem s repertoárem, v kterém nebudou chybět největší hity kapely Lucie. Zato domácí The Cornflakes jsou zde pečení a vaření – jedná se o jednu z nejperspektivnějších frýdeko-místeckých kapel za poslední roky, což podtrhuje i fakt, že po vydání desky Emotion From the Socket loni v listopadu letos nebudou chybět na řadě velkých českých festivalů.

Milan Anděl k programu dodává: „Skupinu učinkujících ještě rozšíří čtyři kapely, mezi kterými nebude chybět milé zahraniční překvapení. Definitvní podobu programu však necháme v tajnosti do května.“

Zdroj: TZ Keen On Production, s.r.o.
Dmb
(Lukáš Kaboň)
úterý 13. 4. 2010 16:45
Kaboň, Lukáš. 2010. Festival Beskydy Sound - 2 vstupenky za cenu jedné. Vychytané.cz. [Online] 13. 4. 2010. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3083. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Beskydy-Sound---2-vstupenky-za-cenu-jedne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 03:25